Reklama

Wydano samodzielną wersję odświeżonego Halo Wars

Microsoft przygotował niespodziankę. Dzisiaj na PC i Xbox One ukazała się samodzielna wersja Halo Wars: Definitive Edition - odświeżonej edycji strategii czasu rzeczywistego z 2009 roku.

Oficjalnie produkcja zadebiutowała w grudniu ubiegłego roku, ale dostępna była tylko dla osób, które zamówiły kontynuację w wydaniu Ultimate Edition. Teraz jednak tytuł można nabyć osobno za pośrednictwem Steama oraz sklepów Microsoftu.

Jest tylko jeden problem - wersja, która pojawiła się na platformie firmy Valve, nie jest kompatybilna z edycją dystrybuowaną w sklepie Windows Store. To oznacza, że posiadacze obu nie mogą toczyć ze sobą sieciowych zmagań.

Akcja produkcji osadzona jest w uniwersum Halo. Wydarzenia toczą się przed historią zaprezentowaną w pierwszej odsłonie słynnej serii strzelanek. Przejmujemy kontrolę nad siłami statku Spirit of Fire, a w trakcie zabawy ścieramy się z armiami Covenantów.

Reklama

W odświeżonej wersji gry przede wszystkim znacząco poprawiono oprawę wizualną. Nie zapomniano też o dołączeniu wszystkich wydanych do oryginalnej edycji rozszerzeń, które wprowadzają między innymi trzy dodatkowe tryby rozgrywki. Poniżej można obejrzeć zwiastun samodzielnego Halo Wars: Definitive Edition:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy