Wyciekły szczegóły nowego zestawu PlayStation 5 z PS Plus Premium

Sony planuje najwyraźniej zaoferować graczom PS5 w zestawie z PlayStation Plus. Nadchodzi bardzo kusząca oferta dla osób, które wciąż nie mają konsoli nowej generacji.

Jeszcze nie tak dawno temu bardzo trudno było o zakup PlayStation 5. Problemy zaczęły się razem z premierą konsoli Sony i trwały przez lata. Cena nowego sprzętu rosła, zainteresowanie nie malało, a gracze musieli uzbroić się w cierpliwość albo zapłacić za konsolę znacznie więcej niż oryginalnie zakładało Sony.

Sytuacja w tym roku jest już na szczęście znacznie lepsza i większość graczy nie będzie miała problemu z wejściem do sklepu i znalezieniem PS5 na jednej z półek. Dotarliśmy w rezultacie do momentu, kiedy samo Sony zaczyna coraz bardziej zachęcać do zakupu swojej konsoli i eksperymentuje z nowymi zestawami.

Reklama

Według użytkownika @Zuby_Tech Japończycy szykują nowy zestaw z PlayStation 5. Razem z konsolą nowej generacji gracze mieliby zyskać dostęp do PlayStation Plus Premium na 24 miesiące. Jeżeli powyższa informacja okaże się prawdziwa, do sprzedaży trafi zestaw, który wydaje się doskonałym rozwiązaniem dla nowych graczy.

Zamiast decydować się na zakup konsoli razem z konkretną grą, można zdobyć PlayStation Plus Premium na dwa lata i cieszyć się setkami różnych produkcji dostępnych w abonamencie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5 | PS Plus Premium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy