Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wyciekły screeny z Watch Dogs Legion, Watch Dogs 2 za darmo 12 lipca

​W sieci pojawiły się zrzuty z ekranu z gry Watch Dogs Legion, pochodzące z niedawnego, sieciowego pokazu, który zorganizowano dla dziennikarzy z całego świata. Otrzymujemy spojrzenie na przeróżne postacie, którymi będziemy mogli pokierować w grze, a także na ich umiejętności specjalne.

Trzeba przyznać, że Ubisoft nie ma w ostatnim okresie szczęścia do przecieków tego typu. Na 12 lipca zapowiedział oficjalną, transmitowaną w sieci konferencję, ale w internecie zdążono już opublikować nie tylko opisywane screeny, ale także całe pół godziny rozgrywki z Assassin's Creed Valhalla.

Reklama

Główną innowacją Watch Dogs Legion jest fakt, że będziemy mogli pokierować niemal każdą napotkaną w świecie gry postacią niezależną, dodając ją "do drużyny", walczącej w Londynie ze złą korporacją. Może to być na przykład policjant, szpieg, babcia, pracownik budowlany czy... chuligan.

Losowe postacie oznaczaną także losowe umiejętności. Wspomniany kibic-chuligan może dla przykładu wezwać kolegów do pomocy w walce, a także otrzymuje mniej obrażeń, jeśli jest pod wpływem alkoholu. Brzmi całkiem realistycznie. Szpieg może przyzwać samochód z gadżetami itd.

Podczas pokazu na E3 umiejętności były pogrupowane w trzy drzewka, lecz produkcja została opóźniona, by wprowadzić zmiany. Tak właśnie się stało, ponieważ teraz wydaje się, że klas postaci jest więcej, ale te dysponują unikatowymi talentami i charakterystyczną bronią, jak tłumik u szpiega.

Wszystko to w zgodzie z główną atrakcją tytułu, czyli właśnie faktem, że pokierujemy dowolną postacią niezależną znalezioną w wirtualnym Londynie. Liderem londyńskiego ruchu oporu jest wspomniana sztuczna inteligencja, a celem jest założenie własnej grupy bojowników.

Futurystyczna produkcja miała ukazać się pierwotnie 6 marca 2020 roku, a platformy docelowe - ten aspekt nie uległ zmianie - to PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeśli 12 lipca będziemy oglądać konferencję Ubisoftu z podpiętym kontem Uplay, za darmo będziemy mogli odebrać Watch Dogs 2.

Dowiedz się więcej na temat: Watch Dogs Legion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje