Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wyciekły kolejne darmowe gry Epic Games Store

​Czyżby Epic Games Store kontynuowało rozdawanie dużych hitów? Na to wygląda, bo kolejna darmowa propozycja jest równie ciekawa.

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że następnym tytułem dostępnym za darmo w ramach cotygodniowej akcji będzie najnowsza część popularnej serii strategie turowych, czyli Cywilizacja VI od Firaxis Games.

Reklama

We wszystkich częściach serii celem gracza jest rozwój cywilizacji i osiągnięcie zwycięstwa przez podbój militarny, postęp technologiczny lub działania dyplomatyczne. W międzyczasie mamy zaś możliwość eksploracji świata, budowania miast, ich rozwijania, odkrywania nowych technologii czy walki z wrogami, którzy chcą zrównać nasze postępy z ziemią.

Tymczasem w sieci już pojawiły się doniesienia na temat kolejnych darmowych hitów, chociaż nie pochodzą one od Epic Games Store i są przeciekiem z prezentacji sklepu, który jakoś dostał się w ręce internautów z Reddita.

Wynika z niego, że od 28 maja gracze będą mogli dodać do swojej biblioteki Borderlands: The Handsome Collection, które w kolejnym tygodniu, a konkretniej 4 czerwca, zostanie zastąpione przez ARK Survival Evolved.

I choć normalnie podchodzimy do takich przecieków z dystansem, to tym razem na slajdzie znalazły się również dwa poprzednie tytuły, czyli GTA V i Cywilizacja VI, co znacznie podnosi jego wiarygodność.

Przypominamy, że Borderlands: The Handsome Collection to zestaw zawierający podstawowe wersje szalonej strzelanki Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel! oraz wszystkie DLC do obu tytułów, które zostały udostępnione do końca 2017 roku. ARK Survival Evolved to zaś w dużym skrócie symulator przetrwania, w którym głównymi przeciwnikami graczy są dinozaury.

I choć tym razem raczej nie należy się spodziewać zamieszania na miarę GTA V z ubiegłego tygodnia, kiedy chętnych na granie w ten tytuł było tak dużo, że nie wytrzymały tego strona sklepu i dewelopera, a także serwery GTA Online, to obie produkcje zasługują na uwagę i z pewnością ucieszą wielu użytkowników.

A jeżeli to zupełnie nie Wasza bajka, to zawsze możecie skorzystać z Mega Wyprzedaży 2020 w Epic Games Store, w ramach której czekają nie tylko gry w atrakcyjnych cenach, ale i kupony o wartości 40 PLN, które można wykorzystać do zakupu objętych promocją gier lub dodatków.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Epic Games Store

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje