Reklama

Wyciekły gry z sierpniowego PlayStation Plus. Solidna oferta w abonamencie Sony

​Sierpniowy zestaw gier PlayStation Plus został przedwcześnie ujawniony przez Sony.

Wygląda na to, że japoński gigant przypadkowo opublikował na swojej stronie ofertę usługi na przyszły miesiąc i choć próbował naprawić swój błąd, mleko się już rozlało.

Lista gier została od tego czasu usunięta ze strony Sony, ale jak zawsze w internecie nic nie ginie i szybko udało się przechwycić ujawnione informacje. Gry, jakie otrzymają abonenci PlayStation Plus w przyszłym miesiącu, to Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville i Tennis World Tour 2.

Hunter’s Arena: Legends jest już dostępne na PC i jest to 30-osobowa gra typu battle royale, która, jak już wcześniej ogłoszono, miała zadebiutować w sierpniu zarówno na PS4, jak i PS5. Wygląda jednak na to, że w PS Plus otrzymamy tylko wersję na PS5. Możliwe, że Sony przez pomyłkę pominęło wersję PS4 na liście lub zmienił się plan wydawniczy tego tytułu. Na wyjaśnienie będziemy musieli poczekać do oficjalnego ogłoszenia w sierpniu.

Reklama

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville od PopCap to kolejna odsłona popularnej strzelanki, w której ponownie rośliny bronić będą miasto (tytułowe Neighborville) przed Zombie. Gra składa się z różnych regionów, takich jak obszary do swobodnego wędrowania i centra społecznościowe (np. Dave Manor), gdzie możesz łączyć się z innymi graczami i personalizować swoje ulubione grywalne rośliny lub zombie za pomocą strojów. Istnieje również region Thunderdome, który jest areną starć. W grze wprowadzane są również nowe klasy gry zespołowej, dzięki czemu możemy grać jako jedna jednostka. Gra zawiera również tryb współpracy na podzielonym ekranie. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville zostało pierwotnie wydane w październiku 2019 roku na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Tennis World Tour 2 to ostatni tytuł na liście. Jak sugeruje sam tytuł, jest to gra sportowa traktująca o tenisie, w której wcielamy się w najlepszych tenisistów na świecie, staramy się opanować każdą powierzchnię i doskonalić swoje umiejętności. Możemy wybierać spośród wielu trybów gry, z grami singlowymi i deblowymi, lokalnie i online. Dostępny jest również tryb kariery, w którym możemy zarządzać sezonem, personelem, sprzętem i sponsorami.

Gry zostaną udostępnione 3 sierpnia, co oznacza, że do tego czasu będziecie mogli jeszcze zgarnąć tytuły z lipcowej oferty: A Plague Tale: Innocence, Call of Duty: Black Ops 4 i WWE 2K Battlegrounds.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje