Reklama

Wyciekły grafiki z anulowanego MMO w świecie Marvela

​Twórcy DC Universe Online pracowali niegdyś nad innym MMORPG z superbohaterami Marvela w roli głównej. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądały pierwsze pomysły deweloperów, kilka grafik krąży właśnie po internecie.

DC Universe Online nie należy do najbardziej popularnych i udanych MMORPG na rynku. Gra miała kiedyś swoją grupę fanów, ale od czasu jej premiery wyszło dużo różnych tytułów, które zmieniły postrzeganie tego gatunku przez graczy.

Z drugiej jednak strony, dużo zmieniło się również w świecie superbohaterów. Przez ostatnie lata temat ten znacząco zyskiwał na popularności, a aktualnie żyjemy w czasach, kiedy niemalże wszyscy wiedzą o Iron Manie, Spider-Manie czy Hulku. MMO w świecie Marvela mogłoby narobić sporego zamieszania i przyciągnąć do gry rzeszę fanów.

Reklama

Wydawca doszedł najwyraźniej jednak do innych wniosków i zanim produkcja zdążyła na dobre się rozkręcić, grę anulowano. W rezultacie po MMO zostało nam tylko kilka grafik, które pojawiły się ostatnio na Twitterze.

Powyżej możecie zobaczyć kilka ekranów z customizacji postaci. Widać podział na frakcję, różne opcje tworzenia naszego superbohatera oraz jego wyjątkowych umiejętności. Można również wyraźnie zobaczyć styl graficzny gry, który według autora miał nawiązywać do Spier-Man Into the Spiderverse.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy