Wyciekła data premiery Star Wars Outlaws! Gra zadebiutuje już wkrótce!

Saga Gwiezdnych Wojen to jedno z najważniejszych dzieł kinematografii XX wieku. Seria filmów zapoczątkowana i stworzona przez George’a Lucasa do dziś ma wiele milionów fanów na całym świecie. Również w gamingu Star Wars zostawiło bardzo duży ślad. Teraz nadchodzi kolejna gra na podstawie filmów. Japoński oddział Ubisoftu omyłkowo opublikował datę premiery Star Wars Outlaws.

Gwiezdne Wojny są dziełem epokowym

Gwiezdne Wojny od dziesięcioleci są stałym elementem popkultury. Uniwersum zapoczątkowane w 1977 roku przez George’a Lucasa osiągnęło niespodziewanie ogromny światowy sukces. Początkowo Lucas nie wierzył w powodzenie projektu, ale Gwiezdne Wojny szybko stały się dziełem ikonicznym. Gwiezdne wojny: część IV - Nowa nadzieja zdobyły aż sześć statuetek Oscara. Napędziło to twórców do tworzenia kolejnych części. Uniwersum dzisiaj jest znacznie szersze niż tylko filmy.

Przez kilka dekad na rynku powstały liczne seriale, wiele firm nawiązało współpracę z Lucas Film, by tworzyć produkty oznaczone marką Gwiezdnych Wojen. Można śmiało stwierdzić, że cały świat oszalał na tym punkcie. Również w gamingu dzieło to odcisnęło swoje piętno. Od wielu lat wydawane są różne gry związane z Gwiezdnymi Wojnami. Najnowszą z nich będzie Star Wars Outlaws, która została zapowiedziana jeszcze w 2021 roku, a w czerwcu ub. roku zobaczyliśmy pierwszy filmowy zwiastun. Teraz doszło do wycieku daty premiery.

Reklama

Wyciek daty premiery nowych Star Warsów

O sprawie poinformował jako pierwszy serwis "Gematsu". Za przeciek odpowiedzialny jest japoński oddział Ubisoftu, który opublikował omyłkowo zwiastun gry z informacją na temat daty premiery najnowszych Gwiezdnych Wojen. Mają one pojawić się w sklepach już 30 sierpnia tego roku. To jednak nie wszystko. Posiadaczy wersji zakupionej w pre-orderze otrzymają skiny do statku oraz speedera.

Za produkcję Star Wars Outlaws odpowiada studio Massive Entertainment, wspomniany Ubisoft zajmuje się wydaniem tej produkcji. Oficjalna premiera omyłkowo opublikowanego zwiastunu ma być pokazana we wtorkowy wieczór polskiego czasu. Gra będzie dostępna na konsole nowej generacji: PlayStation5, Xbox Series X|S oraz na komputery osobiste z systemem Windows.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Outlaws | Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy