Reklama

Wyciekł zwiastun Elden Ring, nowej gry od twórców Dark Souls

W ostatnich dniach zrobiło się naprawdę głośno na temat nowej gry od twórców serii Dark Souls. Najwyższy czas, bo od oficjalnego ogłoszenia Elden Ring w 2019 roku, w temacie zapadła cisza praktycznie przez cały 2020 rok.

Do sieci wyciekł właśnie trailer z tej produkcji, który zawiera fragmenty rozgrywki. Co warto jednak zaznaczyć, zwiastun został nagrany za pomocą telefonu rejestrującego obraz z monitora, na którym prezentowany był materiał. Tym samym, jego jakość pozostawia dużo do życzenia, ale mimo wszystko możemy wyłapać tu całkiem sporo detali. Wygląda na to, że nagranie wykonano w trakcie wewnętrznego spotkania, o czym świadczą znaki wodne na zwiastunie podczas jego odtwarzania. Początkowo w sieci pojawiały się tylko klipy zawierające krótkie fragmenty trailera, ale fanom udało się już skompilować niemal cały materiał.

Reklama

Jak widać na wideo, zwiastun przedstawia rozgrywkę z otwartym światem, sekcją jazdy konnej i walki. Jest to pierwszy pokaz gameplayu od czasu ogłoszenia Elden Ring w 2019 roku przez From Software. Komentując wyciek, reporter GamesBeat, Jeff Grubb, potwierdził, że zwiastun to nie fake i jest to materiał, który miał już okazję widzieć jakiś czas temu. Najwyraźniej ten zwiastun powstał w 2020 roku, więc producent od dłuższego czasu wstrzymuje się z ujawnieniem go.

Przeważnie, kiedy mamy do czynienia z takim wyciekiem, nie musimy długo czekać na oficjalną prezentację, więc lada moment należy spodziewać się ujawnienia trailera w dobrej jakości, prosto od producenta/wydawcy. 

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Elden Ring

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje