Reklama

Wybierz nazwę polskiego serwera Lineage II

Firma Innova, wydawca gry Lineage II, która już za kilka miesięcy się w polskiej wersji językowej, postanowiła oddać władzę w rękę graczy.

To właśnie oni mogą wpłynąć na to, jaką nazwę będzie nosił pierwszy polski serwer gry, na którym już niedługo wystartuje otwarta beta.

W specjalnym głosowaniu uruchomionym na stronie gry wszystkie zarejestrowane osoby mogą wyrazić swoje poparcie dla jednej z propozycji, oraz podyskutować na ten temat. Zaproponowane nazwy to: Elcardia, Dewel, Anakim, Lilith i Thifiel.

Nazwa serwera jest bardzo istotnym elementem świata gier MMORPG, co potwierdzi każdy zapalony gracz. Mając tego świadomość, chcieliśmy dać polskim graczom coś specjalnego, coś dzięki czemu poczuliby, iż mają realny wpływ na świat gry. Mamy nadzieję, że wszystkie osoby które wezmą udział w głosowaniu, będą czuły radość widząc na liście serwerów nazwę, na którą oddały swój głos. Zachęcamy do udziału w zabawie, bo taka okazja szybko się nie powtórzy!" - mówi Anna Aristova, Community Manager w firmie Innova, odpowiadająca za terytorium Polski.

Reklama

Głosowanie potrwa do 2 lutego. Swój głos można oddać na stronie: http://tinyurl.com/avhb27t

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy