Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

WWII podtytułem tegorocznej odsłony Call of Duty?

​W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, z których wynika, że kolejna część serii Call of Duty może nosić podtytuł WWII i zostać osadzona w trakcie II wojny światowej.

Użytkownik prowadzący w serwisie YouTube kanał The Family Video Games w jednym z najnowszych filmów zaprezentował zdjęcia grafik promocyjnych związanych z tegoroczną odsłoną cyklu. Fotografie dostał od pragnącego zachować anonimowość internauty.

Reklama

Udostępnione materiały zdradzają, że następna część nazywa się Call of Duty: WII. Zarówno tytuł, jak i obrazki wskazują, że wraz z produkcją seria porzuci teraźniejszość i przyszłość na rzecz powrotu do czasów II wojny światowej.

Oczywiście trudno na razie stwierdzić, na ile wiarygodne są zdjęcia, które trafiły do sieci. Redakcja brytyjskiego Eurogamera - powołując się na anonimowych informatorów - potwierdziła jednak, że fotografie są autentyczne.

Grafiki opublikowano również na popularnym forum Reddit. Autor wpisu z obrazkami twierdzi, że jest osobą, która w ubiegłym roku jako pierwsza - jeszcze przed oficjalną zapowiedzią - zamieściła w internecie szczegóły na temat poprzedniej odsłony Call of Duty.

Warto również zaznaczyć, że przedstawiciele Activision już jakiś czas temu obiecywali, że wraz z tegoroczną częścią cykl "wróci do korzeni". Poza tym Michael Condrey - współzałożyciel Sledgehammer Games, które odpowiada za najnowszą grę z serii - kilka miesięcy temu udostępnił na Twitterze grafikę z używanym w czasie II wojny światowej pistoletem Colt 1911.

Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość. Kolejne produkcje spod szyldu Call of Duty są zazwyczaj ujawnianie w okolicach kwietnia, całkiem więc możliwe, że już wkrótce dowiemy się czy rzeczywiście czeka nas powrót do największego konfliktu zbrojnego XX wieku.

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje