WWE 2K22 ujawnione w czasie WrestleManii

​Fani wrestlingu mieli podczas tegorocznej edycji imprezy podwójne powody do radości, bo nie tylko oglądali ulubionych zawodników, ale i doczekali się zapowiedzi nowej gry.

WWE i 2K robią kolejną wrestlingową grę - nowa edycja WWE 2K22 została oficjalnie ujawniona podczas tegorocznej WrestleManii, a przy okazji mogliśmy obejrzeć zapowiadający ją zwiastun. Ten był co prawda krótki, zaledwie 32-sekundowy i został udostępniony podczas pay-per-view, ale teraz możemy już oglądać go na YouTube.

Ten kręci się wokół legendarnego zawodnika Reya Mysterio, łącząc prawdziwe ujęcia wrestlera zakładającego charakterystyczną maskę z jego wizerunkiem w grze. Na szczęście nie zabrakło też mięsa, czyli samej rozgrywki, na której podziwiamy Mysterio pokonującego Cesaro i zabawiającego tłum. Co prawda cały gameplay został oznaczony jako “work in progress", ale nie da się ukryć, że wygląda to dobrze i zapewne nie doczekamy się już dużych zmian względem ostatecznej wersji.

Reklama

Niestety nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery nowej odsłony, ale tytuły tej serii debiutowały zazwyczaj w październiku, więc ten miesiąc wydaje się prawdopodobny. Patrząc na komentarze pod zwiastunem można zakładać też, że fanom podoba się to co zobaczyli, a nie było to wcale takie oczywiste, bo od jakiegoś czasu gry serii WWE 2K games zaliczały spadek formy, czego kumulację mieliśmy przy WWE 2K20 i WWE 2K Battlegrounds, które zostały przyjęte naprawdę fatalnie.

I choć wydawca nie uciekał od odpowiedzialności i starał się poprawić grę, to niestety efekty były niezadowalające, co bezpośrednio przyczyniło się do skasowania WWE 2K21. Czy dodatkowy czas na stworzenie nowej odsłony został dobrze wykorzystany? Na to wygląda, ale z ocenami poczekajmy do debiutu.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama