Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wtorkowa łatka SnowRunner doda nową mapę

​Symulator przewożenia ładunków po bezdrożach - SnowRunner - to jeden z największych hitów obecnego roku, nie tylko ze względu na ogólny brak większej liczby premier. Gra jest po prostu udana, a teraz twórcy ujawnili datę publikacji pierwszego DLC, zapowiedzianego jeszcze przed premierą.

Termin nieco się opóźnił, ponieważ twórcy mieli spore problemy z działaniem wersji konsolowych zaraz po premierze i właśnie na tym aspekcie chcieli się skupić w pierwszej kolejności. Teraz jest już jednak lepiej i wyeliminowano sporo błędów, więc można zacząć myśleć o nowościach i wsparciu.

Reklama

Mowa o łatce oznaczonej numerem 5.0, która ukaże się we wtorek, 9 czerwca. Premiera jednocześnie na PC i konsolach, a wśród nowości wymienić można nie tylko łatanie kolejnej porcji błędów, ale także dużo bardziej "namacalne" nowości, jak dwa dodatkowe malowania samochodów.

Te przeznaczone będą na modele Derry Longhorn 3194 oraz KHAN Lo4F. Co jednak ważniejsze, twórcy wprowadzają także czwartą mapę w rosyjskim regionie Taymyr - Rift. Syberia to najtrudniejsze obszary do przebycia, więc można spodziewać się kolejnych misji do wykonania.

Do tego bardzo oczekiwania możliwość zapisania więcej niż jednego stanu rozgrywki, jeśli na komputerze czy konsoli karierę chce prowadzić kilku domowników. Jest też wspólne zmienianie regionów w trybie wieloosobowym, co powinno znacznie ułatwić zabawę w kooperacji.

Nowości tylko na PC to licznik zainstalowanych modyfikacji, ustawienia force feedback przy graniu na kierownicy oraz możliwość przelotu nad instalowanymi mapami graczy. Na konsolach powinny za to zacząć działać lusterka. W planach jest także dużo więcej DLC, ale na te jeszcze poczekamy.

Dowiedz się więcej na temat: SnowRunner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje