Wszystko, co wiemy o Wo Long: Fallen Dynasty - data premiery, zwiastun i gameplay

​Fani Dark Souls wyczekujący dodatku do Elden Ring mają przed sobą bardzo ciekawą premierę. Na początku marca debiutuje nowa gra Team Ninja, Wo Long: Fallen Dynasty.

Data premiery Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje 3 marca 2023 roku na PC (Steam i Windows Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Tego samego dnia gra trafi również do biblioteki Game Passa na PC oraz konsolach Xbox.

Zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty

Powyżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun Wo Long: Fallen Dynasty.

Reklama

Demo Wo Long: Fallen Dynasty

Równo tydzień przed oficjalną premierą gry twórcy Wo Long: Fallen Dynasty opublikowali wersję demonstracyjną. Zanim zdecydujecie się na zakup, możecie za darmo przetestować grę na swojej platformie, sprawdzić czy działa płynnie i przekonać się, czy jest to tytuł warty waszych pieniędzy.  

Gameplay i system walki Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty, jak wiele innych gier Team Ninja, należy do gatunku souls-like. Jednym z najważniejszych elementów tego tytułu będzie w rezultacie system walki oparty na mechanice Qi. Jest to coś w rodzaju many, zasób odnawiany poprzez celne ciosy wyprowadzone w rywala, niezbędny do używania czarów i najbardziej widowiskowych ataków.

Wo Long: Fallen Dynasty oferuje również bardzo ciekawy system rozwoju postaci. Podsumowaniem całego naszego ekwipunku jest w tej grze Morale Rank, który podnosimy, zbierając coraz to silniejsze przedmioty. Doświadczeni gracze zdolni do pokonania rywali na wyższym poziomie Morale Rank od siebie, będą nagradzani lepszym ekwipunkiem.

Fabuła Wo Long: Fallen Dynasty

Elementem, który zadecyduje o jakości nowej gry Team Ninja będzie bez wątpienia system walki, ale nie oznacza to, że całkowicie zignorowano fabularny aspekt Wo Long: Fallen Dynasty. Gra zabierze nas do roku 184, kiedy nad Chinami panowała dynastia Han.

Wo Long: Fallen Dynasty ma mieć elementy Dark Fantasy i regularnie stawiać przed nami różne stworzenia rodem z chińskiej mitologii. Walka z demonami za pomocą chińskich sztuk walki to bez wątpienia souls-like, jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wo Long: Fallen Dynasty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy