Wszystko, co trzeba wiedzieć o otwartej becie Diablo 4

​Przed nami drugie i prawdopodobnie ostatnie beta testy Diablo 4. Blizzard dodaje do gry nową zawartość i tym razem pozwala przetestować kolejną odsłonę popularnego action RPG wszystkim graczom.

Kiedy rozpoczyna się otwarta beta Diablo 4?

Otwarta beta Diablo 4 rozpoczyna się w piątek, 24 marca o godzinie 17:00 i potrwa do poniedziałku, 27 marca, do godziny 20:00.

Jak pobrać otwartą betę Diablo 4?

Nadchodząca beta dostępna jest na konsolach Xbox, PlayStation oraz PC. Aby pobrać betę, wystarczy odwiedzić sklep na wybranej platformie (Xbox Store, PlayStation Store lub Battle.net) i znaleźć w nim Diablo 4.

Wymagania sprzętowe na PC

Minimalne (1080p, niskie ustawienia grafiki, 30 FPS)

Reklama
  • Procesor: Intel Core i5 2500K lub AMD FX 8100;
  • RAM: 8 GB RAM;
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 280;
  • Dysk: 45 GB wolnej przestrzeni dyskowej

Rekomendowane (1080p, średnie ustawienia grafiki, 60 FPS)

  • Procesor: Intel Core i5 4670K lub AMD R3 1300X;
  • RAM: 16 GB;
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 lub AMD Radeon RX 370;
  • Dysk: 45 GB wolnej przestrzeni dyskowej

Czy postęp z zamkniętej bety przechodzi do otwartej?

Tak. Jeżeli braliście udział w poprzednich beta testach Diablo 4, cały progres zostanie przeniesiony do nadchodzącej bety. Możecie więc stworzyć nową postać albo kontynuować przygodę rozpoczętą w zeszły weekend.

Różnice pomiędzy otwartą a zamkniętą betą Diablo 4

Nie wiemy dokładnie, czy Blizzard planuje wprowadzić na szybko jakieś zmiany pomiędzy w postaci naprawionych błędów lub usprawnień do balansu postaci. Wiemy jednak na pewno, że otwarta beta pozwoli graczom przetestować dwie nowe klasy.

Podczas pierwszych testów dostępne były trzy klasy - Barbarian, Rogue oraz Sorceress. W otwartej becie do tego zestawu dołączą dwie kolejne - Druid i Necromaner.

Kosmetyczne przedmioty za udział w becie

Podobnie jak poprzednie testy, otwarta beta pozwoli odblokować kilka kosmetycznych atrakcji dla najbardziej oddanych fanów Diablo. Po wbiciu 20 poziomu na wasze konto trafi gadżet widoczny w powyższym poście oraz tytuł "Early Voyager". Ponadto po odkryciu Kyovashad, głównego miasta Diablo 4, dostaniecie dodatkowy tytuł "Inital Casualty".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diablo 4 | Blizzard Entertainment
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy