Reklama

Wszystkiego najlepszego z okazji 6. urodzin, Destiny!

Sześć lat temu, gracze na całym świecie rozpoczęli wielką przygodę. Od tego czasu do naszych szeregów dołączyło ponad 167 milionów Strażników, którzy przez ponad 8,6 miliardów godzin dzierżyli Światło; tyle samo czasu potrzebuje światło, aby dotrzeć ze Słońca na Ziemię… 4 806 razy. W tym czasie ta społeczność wielokrotnie odpowiadała na wezwanie, zbierając ponad 8,5 miliona dolarów na Little Lights i godne cele na całym świecie.

Twierdza Cieni i Porzuceni na Xbox Game Pass

Począwszy od 22 września dodatki Destiny 2: Twierdza Cieni oraz Destiny 2: Porzuceni będą dostępne dla subskrybentów Xbox Game Pass. 10 listopada Destiny 2: Poza Światłem umożliwi graczom przyjęcie Ciemności. Fani Destiny na Xbox mogą zechcieć dołączyć do Xbox Game Pass już teraz, aby móc się przygotować do wycieczki na Europę.

Świętowanie w sklepie Bungie - nowe przedmiotu kolekcjonerskie i tapeta HD

Nowy plakat inspirowany niektórymi z najpopularniejszych postaci Destiny jest od dziś dostępny w sklepie Bungie (USA/UE). Jeśli jednak nie możecie się doczekać przesyłki, na stronie Bungie.net czeka na was plakat w cyfrowej wersji HD. Oprócz wspomnianego powyżej plakatu pojawił się także nowy urodzinowy kubek i koszulkę. A jeśli tort, który właśnie upiekliście, nie zaspokoił jeszcze waszego apetytu na słodycze, sprawdźcie nowe foremki do wykrawania ciastek Destiny.

Reklama

Nieskończony Las (Tort Urodzinowy)

Technologia nieskończonych wypieków wciąż jest dla nas nieuchwytna, ale Victoria Rosenthal jest coraz bliżej. Nie zatrzymując się po sukcesie książki Destiny: The Official Cookbook, Victoria na oficjalnej stronie gry podzieliła się przepisem na swój czekoladowy tort "Nieskończony Las". Jeśli chcecie przygotować swój własny tort "Nieskończony Las", sprawdźcie przepis.

Omówienie stazy w Poza Światłem

W zeszłym tygodniu Bungie ujawniło nowe szczegóły na temat Czarownika Władcy cieni oraz Tytana Behomota, przedstawiając ich zdolności i podkreślając wpływ stazy na sposoby zgłębiania uniwersum Destiny 2 przez Strażników. Ostatni materiał poświęcony Łowcy Widmo ukazał się wczoraj - drużyna ogniowa potrzebuje wszystkich trzech klas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje