Reklama

Wszystkie trailery i zapowiedzi z prezentacji Xbox Series X

​Microsoft zorganizował pierwszy odcinek prezentacji 20/20, pokazując produkcje pochodzące od zewnętrznych zespołów deweloperskich.

Jeśli nie oglądaliście, nie straciliście zbyt wiele - pokaz nie porywał, do minimum ograniczał faktyczne sceny z rozgrywki i raczej nie "pachniał" nową generacją.

Na początek Bright Memory Infinite, zapowiedziane już wcześniej na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a teraz także na Xbox Series X.

Tutaj chyba w największym stopniu można mówić o oprawie nowej generacji, co i tak nie powoduje większego opadu szczęki. A i tak wszystko może się jeszcze zmienić.

Następny w kolejne jest rajdowy Dirt 5. Twórcy zapewniają, że na Xbox Series X zagramy nawet w 4K oraz w 120 klatkach jednocześnie, ale nie do końca wiadomo, czy równocześnie. Gra ukaże się w październiku także na PC i postawi na rozbudowaną fabułę, z głosami Troya Bakera i Nolana Northa.

Reklama

Scorn to horror, o którym słyszymy już od 2014 roku, a więc stanowi produkcję wyjątkowo świeżą. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a oprawa graficzna przypomina połączenie "Prometeusza" oraz obrazów Zdzisława Beksińskiego. Świat ma być otwarty, tak jak i fabuła.

Call of the Sea to coś bardziej odkrywczego, ale na pewno nie jest to tytuł, który pokaże moc nadchodzącej konsoli. Mówimy bowiem o stylizowanej, niezależnej grze przygodowej z akcją w latach 30. i masą zagadek do rozwiązania. Fabuła opowiada o kobiecie poszukującej zaginionego męża.

Chorus to kolejny horror, tym razem z naciskiem na bardziej futurystyczną akcję. Premiera w przyszłym roku. Wcielamy się w Narę, starającą się zniszczyć mroczny kult, który ją stworzył. Brzmi strasznie. Postrzelamy z klasycznego uzbrojenia, ale skorzystamy też z umiejętności specjalnych.

Second Extinction to strzelanka pierwszoosobowa z trybem współpracy dla maksymalnie 3 graczy. Pewną innowacją jest fakt, że strzelamy do dinozaurów - jakby było mało, dzikich i zmutowanych. Te opanowały naszą biedną planetę i zadaniem jest odbicie jej z łap przerażających mutantów.

The Ascent to osadzona w cyberpunkowym świecie gra action RPG dla jednego i wielu graczy. Grupa Ascent - megakorporacja władająca wszystkim i wszystkimi - właśnie upadła. Gracze musza przetrwać w nowej rzeczywistości, rozprawiając się w rzucie izometrycznym z hordami wrogów, w stylu Diablo.

Na koniec The Medium, czyli polski akcent. To nowa gra Blooper Team, twórców Blair Witch i Observer. Tutaj mamy już do czynienia z kompletną "inspiracją" twórczością Zdzisława Beksińskiego, który wyrasta w ten sposób na "inspirację roku" w świecie twórców gier wideo. Akcja w Krakowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje