Wszystkie konkursy dla graczy teraz w jednym miejscu

W sieci pojawił się nowy serwis stworzony przede wszystkim z myślą o fanach gier wideo i interaktywnej rozrywki - Konkursy Gracza.

Na stronie znajdują się informacje o najnowszych akcjach promocyjnych i konkursach przeznaczonych dla graczy. Informacje zostały podzielone na odpowiednie kategorie, co zapewnia użytkownikom szybsze dotarcie do poszukiwanego contentu. Pojawił się też podział na konkretne platformy do gier, co ma uprościć nawigację i sprawić, że będzie bardziej intuicyjna dla odwiedzających serwis.

Opis każdej akcji promocyjnej prezentowany jest wraz ze zdjęciem, obszernym opisem oraz odnośnikiem do stron konkursowych. Dla wygody użytkowników umieszczono też widget informujący o tym, ile czasu pozostało na wzięcie udziału w zabawie.

Reklama

Serwis www.konkursy-gracza.pl jest w pełni responsywny - automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, na którym wyświetlany.

Wraz ze startem serwisu uruchomiony został fan page na Facebooku, na którym regularnie pojawiają się wpisy odnośnie nowości na stronie.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy