World War Z - ruszyła przedsprzedaż

World War Z to przeznaczona dla czwórki graczy strzelanka kooperacyjna z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Ta oparta na filmie Paramount Pictures gra skupia się wokół szybkich strzeleckich akcji z fabularnym tłem. Za powstanie gry odpowiada Saber Interactive. Polskim dystrybutorem jest CDP.

Ludzkość jest na skraju wymarcia. Od Nowego Jorku przez Moskwę po Jerozolimę nieprzerwanie rozprzestrzenia się apokalipsa nieumarłych. W obliczu końca zahartowani nieliczni zbierają się razem, by zwalczać hordę. W World War Z gracze będą mieli szansę walczyć z zombie i podążać śladami filmowego Brada Pitta w trzech, zupełnie różnych miastach. Każdy z bohaterów czteroosobowej drużyny będzie miał zupełnie inną specjalizację, uzbrojenie i drabinkę rozwoju, według której będzie się rozwijał w miarę postępu gry.

Reklama

Dodatkowo, gracze będą mieli do wyboru rozbudowany arsenał broni, który będą mogli podrasowywać. W grze znajdzie się także modny ostatnio system wznoszenia fortyfikacji. Rozgrywka będzie odbywała się z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Z pewnością sporo emocji dostarczy graczom tryb PvPvE, w który dwa czteroosobowe zespoły będą walczyły nie tylko przeciwko sobie, ale także stawią czoła zombie, które będą podążały za hałasem. Im więcej jadki, tym więcej zombie!

WWZ w przedsprzedaży dostępna jest w większości sklepów z grami. Nabywcy konsolowego preordera otrzymają także ekskluzywny pakiet broni. Premiera gry odbędzie się 16 kwietnia. Platformy: PC, PS4 oraz Xbox One. 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World War Z

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy