Reklama

World War Z - dziś premiera

​Zbierzcie przyjaciół i wspólnie stawcie czoła hordom nieumarłych w shooterze kooperacyjnym opartym na hitowym filmie od Paramount Pictures. Od dziś szukajcie World War Z na PS4 i Xbox One w sklepach z grami.

Ludzkość jest na skraju wymarcia. Od Nowego Jorku przez Moskwę po Jerozolimę nieprzerwanie rozprzestrzenia się apokalipsa nieumarłych. W obliczu końca zahartowani nieliczni zbierają się razem, by zwalczać hordę. W World War Z gracze będą mieli szansę walczyć z zombie i podążać śladami filmowego Brada Pitta w trzech, zupełnie różnych miastach.

Każdy z bohaterów czteroosobowej drużyny ma zupełnie inną specjalizację, uzbrojenie i drabinkę rozwoju, według której będzie się rozwijał w miarę postępu gry. Dodatkowo, gracze mają do wyboru rozbudowany arsenał broni, który mogą ulepszać. W grze znajduje się także modny ostatnio system wznoszenia fortyfikacji. Rozgrywka będzie odbywała się z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Reklama

Z pewnością sporo emocji dostarczy graczom tryb PvPvE, w którym dwa czteroosobowe zespoły walczą nie tylko przeciwko sobie, ale także stawiają czoła zombie, które będą podążały za hałasem. Im więcej jadki, tym więcej zombie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama