Reklama

World War 3: Fragment rozgrywki z polskiej strzelanki

Nowy FPS polskiej firmy rozpala fantazje wielu fanów. Do tej pory nie było okazji, by zobaczyć produkcję w akcji. Dzięki nowemu postowi na oficjalnym profilu FB, ten stan się zmienił.

Wprawdzie to materiał nagrywany z ekranu, ale jak to mawiają - na bezrybiu i rak ryba. The Farm 51 (Get Even, Necrovision, Deadfall Adventures, Painkiller: Hell & Damnation) pracuje w pocie czoła nad nowym zwiastunem sieciowej strzelanki World War 3. Jak sugeruje wpis zamieszczony na Twitterze, w materiale nie zabraknie fragmentów prezentujących rozgrywkę.

Niewykluczone, że nowy filmik zostanie wrzucony do sieci blisko startu tegorocznego Gamescomu (21-25 sierpnia). Gliwicki developer zamierza zaprezentować swoje dzieło na niemieckich targach.

Reklama

Przypomnę, że World War 3 stawia nie tylko na mieszankę PvP oraz PvE, lecz także na pieczołowite odwzorowanie realiów współczesnego pola walki (m.in. wiarygodny system balistyczny, zaawansowany system pancerzy oraz drobiazgowe odwzorowanie broni i ekwipunku żołnierzy).

Produkcja zaoferuje zarówno potyczki drużynowe, jak i zabawę w konwencji battle royale. World War 3 jeszcze w tym roku trafi do wczesnego dostępu na Steamie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy