Reklama

World of Warships: Legends - z "dużych" konsol na urządzenia mobilne

​Wargaming, twórcy i wydawcy gry o bitwach okrętów World of Warshpis: Legends ogłaszają, że tytuł znany z konsol został właśnie zapowiedziany do wydania na urządzeniach mobilnych. Pierwsze testy już trwają w Kanadzie i wczesna wersja działa na najnowszych urządzeniach z systemem operacyjnym Android.

Tytuł jest rozwijany przez to samo studio, co w przypadku "dużych" konsol, czyli Wargaming St. Petersburg. Mobilna wersja zapewni pełną rozgrywkę międzyplatformową (konsole razem z urządzeniami mobilnymi). Na urządzeniach mobilnych zostanie ona dostosowana do specyfiki tych urządzeń (np. interfejs użytkownika, sterowanie).

We wczesnej, testowej wersji na chwilę obecną nie jest dostępne przenoszenie postępów. Ta istotna funkcjonalność jest planowana na premierę. Oznacza to, że gracze będą mogli płynnie kontynuować swoją rozgrywkę przerzucając się z konsol na urządzenia mobilne i odwrotnie, w zależności czy są w domu czy podróżują, czy chcą grać na dużym czy małym ekranie.

Reklama

World of Warships: Legends na konsolach Xbox i Playstation zadebiutowało w 2019 roku, przynosząc ze sobą rozgrywkę znaną z PC, ale z innym tempem i szeregiem ekskluzywnych rozwiązań. Od premiery w grze założono ponad 7 milionów kont na całym świecie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje