Reklama

World of Warships: Legends - świąteczno-noworoczna aktualizacja już dostępna

​Wargaming, twórcy i wydawcy popularnej gry o bitwach okrętów wojennych World of Warships poinformowali o najnowszej aktualizacji 3.10 do konsolowej wersji gry czyli World of Warships: Legends. Jest ona dostępna od dziś i przynosi ze sobą pełne sanie nowości, w sam raz na okres świąteczno-noworoczny.

Przede wszystkim do gry trafia legendarny, długo oczekiwany krążownik brytyjski HMS Minotaur, który będzie dostępny do odblokowania w nowej, 6-tygodniowej kampanii. Później będzie on do wynalezienia w Biurze. Wraz z nim do gry trafia HMS Lion do zdobycia za zimowe monety, które otrzymujemy za wykonywanie zadań i misji czy branie udziału w kolejnych sezonach Areny.

Na czas trwania aktualizacji 3.10 będzie wreszcie można wypożyczać za kredyty najpotężniejsze, legendarne jednostki. Ten status ma 12 okrętów, w tym tak kultowe jak pancerniki Yamato czy Iowa. Teraz każdy będzie mógł spróbować swoich sił pływając najpotężniejszymi bestiami.

Reklama

Nowa aktualizacja to również przebrania dowódców. Ten nowe kosmetyczne elementy pozwolą np. na zrobienie jaśniejszymi śladów pocisków czy odpalanie fajerwerków przy użyciu sygnału dźwiękowego okrętu. W sklepie czeka na Was Śnieżynka i Pani Mikołąjowa.

Świąteczne atrakcje to również sieciowe wydarzenie, w którym uczestniczący gracze będą mogli dzielić się radością wysyłając prezenty w grze innym. Im więcej wymienionych podarunków rośnie poziom Tajemniczego Mikołaja. W zależności od osiągniętego wyniku, gracze dostaną swoje nagrody 10 stycznia na zakończenie wydarzenia.

Wreszcie do biura trafia specjalny projekt, który przyniesie moc nagród jak np. unikatowe permanentne kamuflaże na wybrane okręty (m.in. Futuraka czy Vanguard).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama