World of Warships: Gumowe kaczki dominują wody w unikatowym trybie gry

​Wargaming, twórcy i wydawcy gry o bitwach morskich World of Warships informują, że najnowsza aktualizacja do gry już jest gotowa do pobrania i przynosi ze sobą mnóstwo atrakcji.

Granda w kąpieli!

Granda w kąpieli to unikatowy tryb gry z okazji 1 kwietnia. Dostępny od dziś do połowy przyszłego miesiąca, przedstawia bitwy gumowych kaczek w wannie pełnej gorącej wody. 6 kaczuszek do wyboru - po dwie reprezentujące krążowniki, niszczyciele oraz krążowniki. Ale te gumowe słodziaki nie przyszły tylko po to by ładnie wyglądać...

Wyposażone są w miny, które wybuchają przy kontakcie z przeciwnikiem. Poza tym każda z klas posiada swoje unikatowe bronie, od przebijających pancerze kropelek po musujące torpedy. Bitwy rozgrywają się 7 na 7 graczy w formacie dominacji. Stawką jest tytuł mistrzowski tego wyjątkowego trybu.

Reklama

Dodatkowo, World of Warships współpracuje z grą Placid Plastic Duck Simulator i przedstawia wspólny zestaw DLC dostępny na Steamie od dziś do 13 kwietnia.

Druga rocznica na Epic Games Store

World of Warships obchodzi drugą rocznicę obecności na Epic Games Store! Aby uczcić okazję od jutra gracze mogą wziąć udział w polowaniu na osiągniecia, dzięki którym można zdobyć aż 20 USD na swoje konto w usłudze PayPal! Ponadto, są duże zniżki na DLC, rozdawany jest zestaw startowy Ishizuchi DLC, maraton misji bojowych ze specjalnym kamuflażem sklepu Epic, tłem oraz naszywką dla wszystkich graczy tej platformy.

9 nowych panamerykańskich krążownikach we wczesnym dostępie

Nowe okręty są od poziomu II do X i wejdą do wczesnego dostępu 31 marca. Są to pierwsze okręty tej frakcji z amunicją przeciwpancerną z ulepszonymi kątami rykoszetów. Od poziomu VI dostępne są bitewne instrukcje, które przyspieszają ładowanie materiałów eksploatacyjnych. Ta linia ma słabsze opancerzenie, ale w zamian za to jest ciężej wykrywalna i najlepiej działa na średnich i dużych dystansach.

Dla graczy na Steamie dostępne jest darmowe DLC z Almirante Abreu, krążownikiem premium II poziomu. Uwaga, można go odebrać od dziś do 13 kwietnia, także lepiej nie zwlekać. Najnowsza aktualizacja to również rozprawienie się z bugami, zmiany w balansie i wiele innych aspektów pozytywnie wpływających na rozgrywkę.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Warships
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy