Reklama

World of Tanks - stalowe kolosy w akcji!

Starcia współczesnych czołgów, cieszą zarówno młodych, jak i starszych graczy, a już szczególnie, jeśli prezentowane są w jakości World of Tank. Ta doskonała i najbardziej znana MMO to setki maszyn, dziesiątki pól bitewnych oraz mnóstwo trybów rozgrywki i tony niesamowitej zabawy!

World of Tanks przenosi nas na pole walki, gdzie zmierzą się ze sobą legendarne, stalowe kolosy. Spośród dostępnych maszyn, odkryjesz, tak lekkie, jak i ciężkie czołgi, niszczyciele czołgów oraz zabójcze działa samobieżne. Każda z tych typów maszyn ma nieco odmienną rolę na polu walki i inna taktykę, jaką trzeba obrać, by osiągnąć zwycięstwo. Główne natarcie prowadzą czołgi średnie i ciężkie, uzupełniane przez niszczyciele czołgów,  wspomagane na flankach przez lekkie jednostki. Całość uzupełniają działa samobieżne potrafiące atakować niemal dowolny punkt na mapie. Przygotujcie się na walkę na całego!

Reklama

Drużyna, drużyna i jeszcze raz - drużyna

Jak w każdej współczesnej strzelance wieloosobowej, bardzo istotną częścią rozgrywki - oprócz umiejętności indywidualnych w strzelaniu - jest umiejętność kooperacji pomiędzy graczami. Właśnie dzięki współpracy można osiągnąć najwięcej! Skuteczna ochrona i konstruktywny wpływ na taktykę swojej drużyny jest kluczem do sukcesu. Umiejętne przechodzenie z ataku do obrony i z obrony do ataku to kolejny bardzo ważny element wpływający na ostateczny rezultat bitwy. Po walce odwiedzisz garaż, gdzie będziesz mógł pooglądać wszystkie posiadane przez siebie maszyny i zmodyfikować je według własnego uznania. Możesz także wymienić szereg podzespołów i pomalować swój czołg na najwymyślniejsze kolory.

Ryczące stalowe kolosy!

World of Tanks zaoferuje ci nie tylko olbrzymią ilość ryczących stalowych kolosów, ale także przestronne pola walki, na których stawisz czoła innym graczom. Będziesz walczył praktycznie na całym świecie, od śnieżystej tundry, aż po trudne i wymagające tereny pustynne. Warto umiejętnie wykorzystywać uwarunkowania terenu, by skutecznie chować się, a chwilę później agresywnie kontratakować. Map jest bardzo dużo, tak samo, jak i zróżnicowanych trybów rozgrywki wieloosobowej.

Doskonała oprawa graficzna

Warto odnotować, że gra World of Tanks została oparta o zaawansowany silnik graficzny stworzony samodzielnie przez Wargaming, który wciśnie w fotel każdego posiadacza odpowiednio mocnego komputera. Po prostu podkręć detale na maksimum i zanurz się w niesamowitym świecie bitew w World of Tanks. Oczywiście silnik gry jest na tyle elastyczny, że również posiadacze słabszych komputerów mogą cieszyć się z gry bez większych przeszkód.

World of Tank to nowoczesna i przystępna gra MMO za darmo, skierowana dla każdego kochającego akcje i wyzwania gracza - dołącz do społeczności gry i weź udział w dynamicznych bitwach stalowych gigantów! Możesz to zrobić TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje