Reklama

World of Tanks: Pierwsza rocznica obecności na platformie Steam

World of Tanks jest dostępne już od roku na Steam, a to oznacza, że czas na imprezę! Od 13 do 23 maja gracze z platformy Steam mogą wziąć udział w rocznicowych wydarzeniach - zmierzyć się z wyzwaniami w grze oraz odebrać czołg VI poziomu Cromwell B pobierając darmowe DLC (warte normalnie 71 PLN).

Darmowe DLC - szczegóły

Słynny Brytyjczyk jest naprawdę świetną propozycją dla większości graczy. Dzięki dobrej szybkości, mobilności i zwrotności możemy flankować i wymanewrowywać przeciwników. Albo zmieniać pozycje z jednego punktu mapy na drugi, gdzie bardziej przyda się wsparcie.

Przyzwoite przeładowanie i siła działa pozwala na wyrównaną walkę kołową. Cromwell B pozwala na różne style gry i może mieć decydujący wpływ na zwycięstwo drużyny.

Poza tym w DLC znajdziemy w 100% wytrenowaną załogę z autem "Szósty zmysł" (wiemy czy aktualnie jesteśmy wykryci) i 700 000 kredytów! Darmowe DLC jest dostępne od teraz do 23 maja do godziny 19:00!

Reklama

Rocznicowe misje i rozdawnictwo

Rocznicowe obchody World of Tanks sprawią, że każdy dostanie coś dla siebie. Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną wystarczy wejść na platformę Steam i wykonać kilka prostych czynności. Natomiast w sekcji "misje" w grze każdy znajdzie zestaw rocznicowych zadań do wypełnienia. Jest ich pięć i można je wypełniać jednocześnie.

Po zaliczaniu każdej z nich dostaniecie rocznicowe tokeny, które zamienicie na wybrane przez siebie nagrody jak miejsce w garażu, kredyty, uniwersalne podręczniki dla załóg czy materiały eksploatacyjne. Zajrzyjcie też do sklepu gry gdzie czeka jeszcze jedna, zaskakująca paczka...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy