Reklama

World of Tanks: Nowy tryb rozgrywki - Twierdza

Zupełnie nowa funkcjonalność dla klanów, kolejne modele czołgów w HD i odświeżona mapa Prokhorovka w aktualizacji 9.2 - tak w skrócie można opisać nową aktualizację do jednej z najpopularniejszych gier sieciowych na świecie. Po szczegóły zapraszamy do dalszej części.

Wargaming udostępnił wczoraj na terenie USA najnowszą aktualizację do World of Tanks z oznaczeniem 9.2. Dziś ten sam update pojawił się w Europie, a także Azji i Korei. Na co mogą liczyć zaprawienie w boju czołgiści?

Jest tego trochę. Gracze otrzymają między innymi zupełnie nowy tryb gry o nazwie Twierdza, nową mapę Ognisty Łuk, a także cztery czołgi przystosowane do rozdzielczości HD. Zacznijmy od najważniejszego, czyli "Twierdzy", która przeznaczona jest dla członków Wojen Klanów.

W trybie tym dowódcy drużyn mogą tworzyć wirtualne bazy, uczestniczyć w najazdach fortyfikacji przeciwników, zbierać zasoby, rozwijać swoje fortyfikacje oraz otrzymywać specjalne dodatki - rozkazy. Rozkazy aktywują rozmaite, czasowe bonusy dla członków własnego klanu we wszystkich trybach rozgrywki. Wraz z rozwojem swoich twierdz, wzrasta częstotliwość i jakość otrzymywanych dodatków. 

Reklama

To jednak nie koniec atrakcji - w aktualizacji 9.2 znajdziemy również mapę Ognisty Łuk, która jest nową wersją znanej i lubianej Prokhorovki z dodaniem zaawansowanych efektów wizualnych.

Ponadto, w grze pojawiają się kolejne cztery modele czołgów w HD - brytyjski Churchil I, niemiecki niszczyciel StuG III oraz rosyjskie IS i SU-100. Jakby tego było - rozmaitych zmian i usprawnień, bazując na prośbach od społeczności, doczekało również 8 map.

Jak twierdzą twórcy gry, opisywany wyżej gry, najnowszy update jest kolejnym krokiem na drodze ulepszania rozgrywki, którą firma obrała sobie za cel w 2014 roku. Trzeba przyznać, że słowo nie zostało rzucone na przysłowiowy wiatr i producent na bieżąco stara się możliwie najbardziej dopasowywać swój flagowy produkt do wymogów graczy. Tak trzymać! I do zobaczenia na polu bitwy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje