Reklama

World of Tanks na PlayStation 4

​Wargaming ogłosił, że gra o czołgach World of Tanks zmierza na PlayStation 4.

Wersja na konsolę Sony wykorzysta w pełni unikatowe cechy sprzętu, a gracze mogą liczyć na ekskluzywne bonusy przeznaczone wyłącznie na PlayStation.

Z ponad 150 000 000 graczy zarejestrowanych w grze na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych, następnym celem dla World of Tanks jest PlayStation 4.

Gra wykorzystywać będzie głośnik, panel dotykowy oraz kolorowy pasek świetlny. World of Tanks na PlayStation 4 wspierać będzie też inne cechy platform jak Share Play i gra zdalna na PlayStation Vita z przystosowanym sterowaniem do urządzeń przenośnych. Ekskluzywnie, na określony czas, dla PlayStation 4 zostaną przygotowane dwie nowe mapy.

Reklama

Najważniejszy jest fakt, że World of Tanks na PlayStation 4 jest w pełni darmowe dla użytkowników PlayStation, czyli że subskrypcja PlayStation Plus nie jest konieczna do gry. Natomiast gracze z abonamentem PS Plus zyskają rozmaite ekskluzywne korzyści, wliczając w to na przykład unikatowy, darmowy czołg z wyjątkowym kamuflażem, trzy dni konta premium i specjalne zniżki na inne zakupy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy