Reklama

World of Tanks Blitz – trzeci rok na rynku

​World of Tanks Blitz świętuje trzecią rocznicę istnienia na rynku. Gra wystartowała jako mobilny eksperyment w 2014 roku i okazała się sukcesem. Do dzisiaj w grę zagrało już ponad 90 000 000 graczy.

World of Tanks Blitz stawia na oryginalne przedsięwzięcia przez ostatnie lata. W grze znajdziemy wydarzenia historyczne, jak i alternatywne historie. To właśnie w Blitzie po raz pierwszy współpracowano z takim gigantem wydawniczym jak SEGA dodając czołgi z Valkyria Chronicles. Pojawiły się też jednostki z popularnego anime Girls und Panzer. Ostatnio twórcy współpracują w ramach gry z artystami, tworząc m.in. czołg Okawara czy też z malarką Olgą Krokhichevą przy serii obrazów inspirowanych grą, jak również z zespołem Anacondaz przy tworzeniu utworu muzycznego.

Reklama

W najbliższej przyszłości możemy spodziewać się więcej ciekawych współprac, zapadających w pamięć wydarzeń i oryginalnej zawartości. Aby dotrzeć do jak największej ilości czołgistów, World of Tanks Blitz jest już dostępny na Amazon Store!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy