Reklama

World of Tanks - aktualizacja 9.10 już dostępna

​Wargaming ogłosił, że aktualizacja 9.10 dla World of Tanks na PC jest już dostępna. Gracze dostali do swej dyspozycji 9 nowych, japońskich czołgów oraz wydarzenie "Rozwałka".

Jednostki "kraju kwitnącej wiśni" to czołgi poziomów od 2 do 10, średnie i ciężkie. Warte uwagi są w szczególności Type 91 z poziomu 3, który jest pierwszym ciężkim czołgiem tej nacji o dużym współczynniku obrażeń na minutę. Poziomy od 6 do 9 to przede wszystkim O-I, O-Ni, TO-Ho, Type 4 Heavy, charakteryzujące się mocnym pancerzem oraz silnymi działami. Najsilniejszy z nich wszystkich, Type 5 Heavy poziomu 10 dysponuje potężnym 140mm działem.

To, co czyni te czołgi wyjątkowymi, to fakt, że uznana japońska firma modelaraska FineMolds dostarczyła ich w pełni trójwymiarowe modele. Współpraca i doświadczenie obu firm pozwoliło na odtworzenie ich w grze mimo, że oryginalne plany jednostek zostały uznane za zaginione. Bazując na modelu O-I, twórcy mogli odwzorować je w grze, co sprawia, że misja zachowywania dziedzictwa historycznego jest kontynuowana w World of Tanks. Współpraca z FineMolds obejmie również serię plastikowych modeli, które niedługo pojawią się w sprzedaży.

Reklama

Aktualizacja 9.10 przynosi ze sobą wydarzenie “Rozwałka", które czerpie z trybów "Polowania na stal" i "Dominacji". Gracze mogą wypożyczyć trzy czołgi na potrzeby wydarzenia - AMX 50 B (D), Object 140 (D) i Т110Е5 (D) lub korzystać z własnych jednostek spełniających warunki wydarzenia.

W "Polowaniu na Stal" kierujemy wyłącznie czołgami 10 poziomu i mamy możliwość powrócenia do bitwy po zniszczeniu naszej maszyny, a głównym celem jest przejmowanie flag i zdobywanie punktów zwycięstwa. W "Dominacji" używamy jednostek z poziomów 8 do 10 i mamy za zadanie niszczenie wrogów oraz transportowanie flag do określonych punktów na mapie.

Przedstawiono również nową selekcję map. Czołgiści od teraz będą mieli więcej map w ramach odkrywania drzewa technologicznego. Nowy samouczek w garażu przyda się zarówno weteranom, jak i początkującym odkryć świat gry i skorzystać z wielu porad.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy