Reklama

Wolfenstein II: The New Colossus zmierza także na Nintendo Switch

​Kolejna duża gra na Switcha. Czy konsola od Nintendo będzie w stanie zagrozić pozycji PlayStation oraz Xboxa w Europie? Pewnym jest jednak, że Nintendo Switch zyskało taką popularność, iż nie może być już dłużej pomijany przez deweloperów.

Wolfenstein II: The New Colossus to kolejna odsłona napełnionego akcją, pierwszoosobowego shootera. Przyjdzie nam się znowu wcielić w syna polskich imigrantów, który bohatersko stawia czoła nazistom. Wychodzi na to, że Doom nie jest jedynym shooterem od Bethesdy, który zawita na konsoli od Nintendo. Oprócz świetnej, pierwszoosobowej strzelanki od id Software, swój port dostanie Wolfenstein II: The New Colossus.

Niestety, w tym momencie nie podano żadnych szczegółowych informacji na ten temat. Wszystko co wiemy, pochodzi z imprezy Nintendo Direct z 13 września, na którym pracownik Nintendo potwierdził, że Wolfenstein II: The New Colossus zmierza na Switcha, a jego premiera odbędzie się nie wcześniej niż w 2018 roku. Dla przypomnienia dodamy, że wersja na PC, PS4 i XBO ujrzy światło dzienne już 27 października. Poniżej znajduje się wideorelacja z Nintendo Direct:

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje