Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wolfenstein II: The New Colossus w wersji Switch z datą premiery

​Bethesda ujawniła dokładny termin debiutu Wolfenstein II: The New Colossus w wersji na kolejną platformę sprzętową - Switch.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, na konsoli Nintendo produkcja pojawi się 29 czerwca. Przygotowaniem nowej edycji zajmuje się Panic Button - studio, które na urządzenie japońskiego koncernu przeniosło między innymi Dooma.

Reklama

Za powstanie Wolfenstein II: The New Colossus odpowiadają developerzy z Machine Games, a tytuł dostępny jest na PC, Xbox One i PlayStation 4. Produkcja jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej odsłony cyklu, wydanej w 2014 roku.

Po raz kolejny kierujemy poczynaniami B.J. Blazkowicza, który po wydarzeniach z poprzedniej części przenosi się do Stanów Zjednoczonych. Wraz z bohaterem pomagamy amerykańskiemu ruchowi oporu w walce z nazistami. W trakcie rozgrywki trafiamy między innymi do postnuklearnego Manhattanu, miasteczka Roswell, a także Nowego Orleanu.

W walce z przeciwnikami podopieczny korzysta ze zróżnicowanego arsenału. Na swoim wyposażeniu ma na przykład dezintegrujący wrogów Laserkraftwerk i rozrywający oponentów granatami gazowymi Dieselkraftwerk. Robi też użytek z siekierki.

Jednocześnie Blazkowicz może nosić dwa rodzaje broni - po jednej w każdej ręce. Nie zabrakło także możliwości ulepszania poszczególnego oręża, co przydaje się w starciu nazistami okupującymi Stany Zjednoczone.

Poniżej można obejrzeć zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki z Wolfenstein II: The New Colossus w wersji Switch:

Dowiedz się więcej na temat: Wolfenstein II: The New Colossus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje