Reklama

Wolfenstein II: The New Colossus - 23 minuty rozgrywki

​Deweloperzy udostępnili gameplay z najnowszego Wolfensteina. "Nazis in New Orleans" pokazuje, jak powinna wyglądać rozgrywka w każdej grze akcji.

Wolfenstein II: The New Colossus to kolejna odsłona wypełnionego akcją, pierwszoosobowego shootera. Przyjdzie nam się znowu wcielić w syna polskich imigrantów, który bohatersko stawia czoła nazistom. Okupanci zniszczyli Manhattan, a Nowy Orlean zmienili w getto. Kontynuacja klasycznej serii nawiązującej do II wojny światowej, jej przebiegu oraz alternatywnym zakończeniu, ukaże się już w październiku.

Bethesda Softworks udostępniło zapis z rozgrywki trwający 23 minuty. Gameplay pokazuje wszystkiego po trochu, dlatego też na filmie zobaczymy zarówno skradanie się z cichymi pistoletami, jak i latanie z dwoma shotgunami na raz i strzelanie niemal na oślep. Bethesda pokazuje także aspekty rozgrywki, które nie polegają jedynie na pociąganiu za spust. Gameplay pokazuje ekran modyfikacji broni oraz gazetę, którą można znaleźć i przeczytać. Od 13:30 rozpoczyna się obszerna cut-scenka, która ujawnia część fabuły. Dla tych, którzy pragną niespodzianek, zalecamy ją ominąć. Cały gameplay dostępny jest do obejrzenia poniżej.

Reklama

Wolfenstein II: The New Colossus zadebiutuje na rynku 27 października. Wtedy też gra trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz na komputery osobiste. Ukaże się też wersja na Nintendo Switch, jednak użytkownicy platformy od Nintendo na premierę gry będą musieli poczekać do 2018 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy