Reklama

Wieloosobowy city builder Zero Sum Future zmierza na PC

​Gra Plungerhorse Studios jest już we Wczesnym Dostępie, dając nawet i czterem graczom możliwość rywalizacji w odległym systemie o zasoby, nieruchomości i klientów. A czasami trzeba grać nieczysto, aby przechytrzyć rywali...

W roku 2150 podróże międzygwiezdne nie są dla ludzkości tajemnicą, a podbój nowych światów nie stanowi problemu. Jednak kolonizacja wrogiej planety nie jest tania, więc odkrywcy zwrócili się do korporacji, aby sfinansować swoje wyprawy. Okazało się to lukratywnym przedsięwzięciem dla tych, którzy chcieliby podjąć niewielkie ryzyko.

Zero Sum Future polega na przekształceniu młodej kolonii w ekonomiczną potęgę, która wytrzyma wszystko. Lądujesz swoją kolonialną jednostką na planecie i zaczynasz od budowy budynków, które będą produkować to, czego potrzebujesz, aby przeżyć. Rozwijasz różne gałęzie przemysłu, zaopatrujesz kolonistów w towary.... i używasz brudnej taktyki w szaleńczej próbie stania się ostatnią kolonią, która przetrwa.

Reklama

Przeciwników oszukujesz używając szerokiej gamy Nielegalnych Budynków. Przejmij nieruchomości, zmonopolizuj konsumentów planety, zrób kolonistom pranie mózgu lub ukradnij dostawy towarów. To tylko kilka opcji, które mogą pokrzyżować szyki wrogowi. Ale uważaj, bo może on zbadać twoją nielegalną działalność.

Zero Sum Future jest tworzony przez mały niezależny zespół Plungerhorse Studios. Zdecydowali się rozpocząć od fazy Wczesnego Dostępu na Steamie, aby dowiedzieć się, jak społeczność i fani strategii czasu rzeczywistego zareagują na ich wizję i pomysły. Teraz, bliżej premiery, gra znacznie zmieniła się pod względem interfejsu użytkownika i innych ważnych elementów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy