Wielki powrót w trailerze Far Cry New Dawn

​Okazuje się, że Joseph Seed - główny antagonista Far Cry 5 - żyje i ma się dobrze, nie przeszkodził mu nawet wybuch bomby atomowej. Teraz nawiedziony kaznodzieja powraca, ponieważ wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej odsłony serii strzelanek, Far Cry New Dawn. Debiut 15 lutego.

Wielki powrót znanej postaci ujawnił najnowszy trailer przygotowany przez Ubisoft, koncentrujący się na fabule produkcji. Co interesujące, wygląda na to, ze tym razem Seed będzie... po naszej stronie, zainteresowany pozbyciem się zepsucia, jakie pojawiło się na w postapokaliptycznym świecie.

Far Cry New Dawn zapowiedziano na początku grudnia, jako samodzielny spin-off ubiegłorocznego Far Cry 5. Premiera na PC, PS4 oraz Xbox One, z akcją umieszczoną w post-apokaliptycznych realiach, zgodnie z zakończeniem Far Cry 5 - gdy eksploduje bomba atomowa.

Dlatego też w New Dawn musimy zmierzyć się z efektami tego wielce niefortunnego wydarzenia. Akcja zaczyna się więc 17 lat po wydarzeniach z FC5, więc możemy zapewne spodziewać się pewnych powracających postaci, które będą - oczywiście - odpowiednio starsze i uzbrojone w doświadczenia.

Reklama

Pomimo gruntownej zmiany krajobrazu i klimatu, nadal mamy do czynienia ze Stanami Zjednoczonymi. Nie zabraknie więc broni palnej oraz półciężarówek, choć pierwszy teaser pokazywał całkiem interesującą pukawkę strzelającą tarczami do piły, prawie jak w legendarnym Half-Life 2.

Z Far Cry 5 powraca system zwierzęcych towarzyszów, z którego nikt nie korzystał. Ubisoft widocznie nic sobie z tego nie robi i rozwija ten aspekt: jest nie tylko piesek Timber, ale także dzik - Horatio. Futrzani podopieczni będą teraz mogli wskoczyć razem z nami do pojazdów.

Jak na cykl przystało, nie może zabraknąć głównych złoczyńców. Tym razem są to mało sympatyczne bliźniaczki Vicky oraz Lou, widoczne na okładce gry. Podczas siania zniszczenia w hrabstwie Hope natkniemy się także na dwie frakcje szukające naszej pomocy: Ocalałych oraz Złomiarzy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Far Cry New Dawn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy