Reklama

Wiedźmin: Zmora Wilka - nowy zwiastun

​Czekacie z niecierpliwością na pierwszy film animowany w uniwersum "Wiedźmina", zatytułowany "Wiedźmin: Zmora Wilka"? Musicie koniecznie zobaczyć najnowszy zwiastun!

"Wiedźmin: Zmora wilka" to film anime, którego akcja rozgrywa się na długo przed wydarzeniami przedstawionymi w książkach Andrzeja Sapkowskiego, serialu wyprodukowanym przez Netflix oraz grach stworzonych przez CD Projekt RED. Jego głównym bohaterem będzie młody Vesemir, czyli późniejszy mentor Geralta z Rivii. Protagonista ucieka od biedy, zostając wiedźminem i zajmując się zawodowo zabijaniem potworów. Jednak pewnego dnia na jego drodze pojawia się nowe zagrożenie, które sprawia, że musi zmierzyć się z demonami przeszłości.

Netflix opublikował właśnie kolejny zwiastun nadchodzącej produkcji. W ponad dwuminutowym materiale widzimy nie tylko dorosłego Vesemira, ale także retrospekcje z jego dzieciństwa, pokazujące, jak wyglądała jego transformacja ze zwykłego dziecka w wiedźmina. Jest też scena w kąpieli, będąca nawiązaniem do Geralta z prologu Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, oraz parę ujęć prezentujących potwory, z którymi przyjdzie się zmierzyć Vesemirowi. Zresztą zobaczcie sami na zwiastunie poniżej.

Reklama

"Wiedźmin: Zmora Wilka" to oryginalna produkcja platformy Netflix, opracowana przez Studio Mir, które wcześniej stworzyło m.in. serial anime inspirowany grą DOTA - "Dota: Dragon's Blood". Premiera animowanej przygody Vesemira odbędzie się 23 sierpnia. Natomiast już w grudniu zobaczymy drugi sezon serialu "Wiedźmin", a w nim ciąg dalszy historii Geralta, Yennefer oraz Ciri.

Poza anime fani twórczości Sapkowskiego mogą w tym roku liczyć także na drugi sezon serialu "Wiedźmin", który trafi na platformę Netflix 7 grudnia. W serialu zobaczymy ciąg dalszy przygody trójki głównych bohaterów znanej z książek. Co konkretnie? Między innymi Ciri wywijającą mieczem, Kaer Morhen, Vesemira (zagranego przez Kima Bodnię), Lamberta (Paul Bullion), Leszego... A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Ponadto jeszcze w tym roku CD Projekt RED wyda ulepszenie do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu dla konsol nowej generacji, znacząco poprawiające oprawę graficzną. Ale to nie wszystko. "Redzi" pracują także nad darmowymi dodatkami, które wprowadzą do gry przedmioty inspirowane serialem. Na pewno możemy spodziewać się nowych elementów pancerza. Przy okazji twórcy zmodyfikowali nieco okładkę.

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie możliwy do kupienia w wersjach na konsole Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz Switch (ciekawe, w jakim stopniu uda się twórcom ulepszyć grafikę na konsoli Nintendo, skoro gra już teraz została zoptymalizowana na granicy mocy obliczeniowej), ale jeśli macie już którąkolwiek kopię, otrzymacie dostęp do next-genowej aktualizacji za darmo.

A to nie wszystko, o czym powinni pamiętać miłośnicy japońskiej kreski oraz "Wiedźmina" w tym wydaniu. Na Kickstarterze już wkrótce ruszy zbiórka na rzecz oryginalnej mangi "The Witcher: Ronin" w wykonaniu scenarzysty Rafała Jakiego oraz ilustratora o pseudonimie Hataya. Komiks ukaże się niezależnie od uzbieranej kwoty, gdyż CD Projekt RED sfinansował jego powstanie. Celem zbiórki jest sfinansowanie kolekcjonerskiego wydania. Można już obejrzeć zwiastun:

CD Projekt RED będzie też kontynuował współpracę z Dark Horse Comics. Możemy spodziewać się kolejnych komiksów z serii o Geralcie. W Stanach Zjednoczonych pojawiły się już pierwsze zeszyty kolejnego tomu - "The Witcher: Witch's Lament". Dark Horse przygotuje także kolekcjonerskie figurki postaci z serialowego "Wiedźmina".

To będą gorące miesiące dla fanów Wiedźmina oraz całego uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Szczególnie dla tych, którzy lubią zarówno grać, jak i oglądać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje