Reklama

Wiedźmin: Powstanie serial o Geralcie?

Jeżeli wydaje wam się, że na dodatku Krew i Wino CDP RED zamierza zakończyć temat Geralta, to bardzo prawdopodobnie, iż jesteście w błędzie.

Bagiński dłubie nad filmem aktorskim, grupa fanów uciułała 50 tys. złotych na "Pół Wieku Poezji Później"... a swój pomysł na ekranizację ma także CD Projekt. O obrazie twórcy "Katedry" pisaliśmy już kilkakrotnie, wcale nie tak dawno temu donosiliśmy również, że grupa domorosłych filmowców zbiera, za pośrednictwem serwisu PolakPotrafi, na ekranizację fanfika (ostatecznie zgromadzono 50 tys. złotych!).

Jeśli wierzyć LA Casting, właśnie rozpoczęły się przesłuchania do kolejnej adaptacji, której patronuje zresztą sam CD Projekt (acz producentem jest Petrol Advertising, agencja reklamowa, która ma w portfolio współpracę z takimi tuzami, jak Activision i EA).

Reklama

Tyle że wciąż nie wiemy, jaki kształt przybierze obraz (mówi się zarówno o serialu internetowym, jak i filmie promocyjnym). Pewnym jest jedynie, że na ekranie zobaczymy Geralta, Ciri, Triss i Yennefer i że zdjęcia ruszą już 28 stycznia (castingi rozpoczęły się 13.01).

Któremu z planowanych projektów kibicujecie najmocniej?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje