Wiedźmin Geralt dołączy do Monster Hunter: World

​Capcom ujawnił nowości nadchodzące do gry akcji Monster Hunter: World. Poza sporych rozmiarów rozszerzeniem Iceborne możemy także spodziewać się nieco bardziej... polskiego dodatku. Okazuje się bowiem, że sam wiedźmin Geralt pomylił portale i pojawi się w uniwersum japońskiej produkcji.

Postać z powieści Andrzeja Sapkowskiego specjalizuje się w zabijaniu potworów, podczas gdy Monster Hunter: World to gra koncentrująca się w stu procentach na zabijaniu potworów. Wydaje się, że trudno o bardziej sensowy cross-over. Warto dodać, że Geralt dostępny jest także w bijatyce Soulcalibur 6.

Wiedźmin pojawi się w produkcji na początku przyszłego roku, w ramach wydarzenia specjalnego, organizowanego niezależnie od wspomnianego rozszerzenia. Twórcy zadbali nawet o to, by nowe kwestie dialogowe nagrał odpowiedni aktor głosowy z angielskiej wersji, a więc Doug Cockle.

Reklama

Dodatek Iceborne ukaże się znacznie później, bo dopiero jesienią przyszłego roku na PS4 oraz Xbox One, a na PC jeszcze w późniejszym terminie, który nie został jeszcze sprecyzowany przez deweloperów. Nowe treści zwiastowano po raz pierwszy na imprezie The Game Awards w ubiegłym tygodniu.

Jak sugeruje sama nazwa, mamy do czynienia z rozszerzeniem koncentrującym się na zimowych atrakcjach, lub - w tym przypadku - potworach do upolowania. W planach są także nowe zadania, lokacje, ciosy oraz rodzaje wyposażenia do zbudowania ze zbieranych surowców.

W przeszłości odsłony serii Monster Hunter otrzymywały podobne dodatki, bardzo często jako samodzielne, rozszerzone produkcje. Twórcy śpieszyli więc z wyjaśnieniami, że teraz będzie inaczej: Iceborne to DLC do Monster Hunter: World, jak najbardziej wymagające podstawowej wersji gry.

Listę zapowiedzi kończy wersja demonstracyjna, która powinna wkrótce pojawić się w dystrybucji na PS4 oraz Xbox One. Pozwoli awansować do 3-gwiazdkowego poziomu zadań oraz do maksymalnie 4 poziomu w trybie sieciowym. Odsłona Trial aktywna będzie od 12 do 17 grudnia.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy