Wiedźmin Fest z udziałem gwiazd uniwersum już 24-25 czerwca w Łodzi!

Już 24 i 25 czerwca 2023 r. przybywający z Polski i zagranicy fani uniwersum Wiedźmina spotkają się w łódzkim EC1, by wspólnie świętować kolejny rozdział sagi z Kontynentu.

Z okazji premiery 3. sezonu Wiedźmina Netflix zaprasza do Łodzi, miasta z którego pochodzi Andrzej Sapkowski, autor przygód Geralta z Rivii. Podczas Wiedźmin Fest, po raz pierwszy na świecie, fani zobaczą przedpremierowo odcinki otwierające najnowszy sezon serialu Netflix, wejdą w świat atrakcji inspirowanych historią z Kontynentu i spotkają gwiazdy uniwersum Wiedźmina. Bilety na wydarzenie można zdobyć biorąc udział w konkursie na stronie: probawiedzmina.pl.

Wiedźmin Fest to wydarzenie celebrujące fenomen Wiedźmina, podczas którego entuzjaści i ciekawi historii bohaterów z Kontynentu uczestnicy, za sprawą różnorodnych aktywacji inspirowanych przygodami Geralta z Rivii przeniosą się do pełnego magii wiedźmińskiego świata. To szansa, aby spotkać gwiazdy uniwersum oraz zobaczyć przedpremierowo pierwsze odcinki najnowszego sezonu serialu Netflix.

Reklama

  • Kiedy:  24-25 czerwca 2023 r.
  • Gdzie: EC1, Łódź (Targowa 1/3, 90-022 Łódź)
  • Bilety: wejdź na stronę probawiedzmina.pl. Otwórz portal i wygraj podwójne zaproszenie na Wiedźmin Fest.

O 3. sezonie Wiedźmina

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: "Wiedźmin" | Wiedźmin | Wiedźmin 3: Dziki Gon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy