Wiedźmin - czwarty sezon serialu już powstaje

​Netflix zaangażował w rozwój marki Wiedźmin znaczące środki. Pracuje już nie tylko nad trzecim, ale także nad czwartym sezonem serialu.

Choć opinie na temat dwóch dotychczasowych sezonów serialu "Wiedźmin" są podzielone, trudno zaprzeczyć, że produkcja Netfliksa osiągnęła olbrzymi sukces. To jeden z najpopularniejszych tytułów w portfolio światowego giganta VOD. O tym, że powstaje jego ciąg dalszy, wiadomo już od jakiegoś czasu. Sezon trzeci trafi pod domowe strzechy prawdopodobnie pod koniec przyszłego roku (nic oficjalnego). Jednak rozpoczęły się już prace także nad czwartą serią.

Wiedźmin - kiedy obejrzymy czwarty sezon?

Reklama

Jeśli prace nad czwartym sezonem "Wiedźmina" rzeczywiście już się rozpoczęły, obecnie są to prawdopodobnie pierwsze przymiarki. Premiery tej serii możemy się spodziewać raczej dopiero pod koniec 2025 roku (chyba że Netflix skróci dotychczasowy interwał). Na tę chwilę nie znamy nawet oficjalnej daty premiery trzeciego sezonu, do którego zdjęcia rozpoczęły się parę tygodni temu.

Jednak miłośnicy uniwersum nie powinni być z tego powodu zmartwieni. Serial "Wiedźmin" to nie jedyna produkcja Netfliksa osadzona w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Obecnie powstaje też m.in. "Wiedźmin: Rodowód krwi" - serial z akcją osadzoną na długo przed sagą znaną o Geralcie z Rivii. A Netflix planuje jeszcze inne spin-offy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy