Reklama

Wiedźmin: CD Projekt rozdaje cyfrowe gadżety

​Miłośnicy Wiedźmina, łączcie się! Premiera drugiego sezonu serialu Netfliksa to nie jedyna dobra wieść, jaka na was czeka.

Od wczoraj, tj. od 17 grudnia, na platformie Netflix możemy oglądać drugi sezon serialowych przygód Geralta z Rivii. CD Projekt wykorzystał okres wzmożonego zainteresowania prozą Andrzeja Sapkowskiego oraz twórczością na jej podstawie i przygotował dla graczy pakiet darmowych cyfrowych dodatków - The Witcher Goodies Collection. W jego skład wchodzą:

Reklama

  • koncert z muzyką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon;
  • paczka materiałów z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon;
  • paczka materiałów z gry Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi;
  • paczka materiałów z gry Wiedźmin;
  • paczka materiałów z gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów;
  • kilka dodatkowych paczek z grafikami, m.in. z gry Gwint oraz w stylu manga.

Paczkę pobierzecie zupełnie za darmo w platformy GOG.com. Znajdziecie ją dokładnie pod tym adresem: https://bit.ly/3EarLwV. Wewnątrz czekają na was grafiki, książki, muzyka, tapety... A nagranie z koncertu z muzyką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to prawdziwa wisienka na torcie. W sam raz do obejrzenia pomiędzy kolejnymi odcinkami serialu. Albo jeszcze przed seansem. Ot, dla wprowadzenia w klimat.

Wiedźmin - drugi sezon serialu już jest, a co z grami?

Netflix wypuścił już drugi sezon serialu, trzeci jest w drodze, a gracze mogą się zastanawiać, co z planami CD Projektu na rozwój serii gier. Przypomnijmy, że w drugim kwartale przyszłego roku "Redzi" planują wydać darmowy, next-genowy upgrade Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Niewykluczone, że studio planuje już także prace nad kolejną grą z cyklu. Wiadomo bowiem, że CD Projekt w najbliższych latach zamierza skupić się na dwóch uniwersach - Wiedźmina oraz Cyberpunka 2077.

Jednak na pierwsze szczegóły na temat kolejnych produkcji musimy jeszcze poczekać. Jeśli prace nad Wiedźminem 4 rzeczywiście niedługo się rozpoczną (albo rozpoczęły się niedawno), raczej nie zakończą się wcześniej niż za kilka lat. Być może wcześniej doczekamy się kolejnej części książkowej sagi?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL