Wiedźmin 3 - ostatni darmowy dodatek to Nowa Gra Plus

Mieliśmy stroje, mieliśmy wyborne kusze, mieliśmy alternatywne animacje ciosów kończących...

Niektórzy kręcili nosem na darmowe DLC do Wiedźmina 3, ale na szczęście CD Projekt Red kończy ich rozdawanie z przytupem. Nadchodzi tryb NG+.

Oficjalne konta wiedźmińskie na mediach społecznościowych potwierdziły parę godzin temu, że ostatnim DLC, który gracze otrzymają od Redów za "frajer" będzie Nowa Gra Plus. Będziemy mogli więc przenieść swojego dopakowanego Geralta z końca kampanii na sam jej początek.

I choć nie podano nam jeszcze żadnych szczegółów, rysunek przedstawiający stos mieczy i zbroi pod przydrożnym znakiem każe spodziewać się, że w NG+ będziemy mogli korzystać z całego ekwipunku zdobytego w poprzedniej rozgrywce.

Reklama

Nie ma co jednak spodziewać się, że otrzymamy ten "ficzer" w tym tygodniu. CDP twierdzi, że muszą jeszcze nad nim popracować.

Aktualizacja:

Na forach pojawiły się już pierwsze szczegóły. Wygląda na to, że NG+ będzie robione z myślą o odpowiednio wysokim poziomie doświadczenia i stosownie wzmocnionych przeciwnikach.

Co przeniesiemy z końca poprzedniej kampanii na początek następnej? Punkty doświadczenia (co słabsze postaci zostaną podbite do 30 poziomu, te powyżej trzydziestego zostaną bez zmian), przedmioty (wyjąwszy trofea, książki, listy, rzeczy "używalne" przedmioty związane z questami i niestety karty do gwinta), pieniądze, eliksiry oraz recepty alchemiczne. W ramach bonusu dostaniemy też wywar, który pozwoli nam zresetować drzewko umiejętności i wypróbować inny build.

Co jeszcze? W Nowej Grze Plus będziemy mogli wybrać dowolny poziom trudności i zdobyć achievement Death Match. Przeciwnicy nie mają być łamagami, których bez problemu rozłożymy na łopatki - zostaną stosownie wzmocnieni, ale szczegółów jeszcze nie znamy. Kolejne aktualizacje na temat nowego trybu będą pojawiały się w tym temacie na wiedźmińskim forum.

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy