Reklama

Wiedźmin 3 na Nintendo Switch? Dzięki Rainway to możliwe!

​Japońscy konsolowi giganci już od premiery swojej najnowszej konsoli Nintendo Switch przyciągają graczy mocnymi tytułami ekskluzywnymi. Większość producentów omija jednak japońską konsolę, przez co ta nie jest w stanie rywalizować z PlayStation czy Xboxem. Zmienić tę sytuację ma właśnie aplikacja Rainway.

Sam Rainway ma być programem umożliwiającym granie w pecetowe tytuły na Xboxie One, Nintendo Switch czy nawet na smartfonach. Aplikacja ma działać na zasadzie streamingu i pozwoli przenieść rozgrywkę z PC na inne urządzenia.

Program Rainway będzie można pobrać przez eShop. W obecnej chwili program wciąż powstaje i póki co znajduje się jedynie w fazie testów, dlatego też przyjdzie nam sporo poczekać na ewentualną premierę aplikacji. Jednak twórcy obiecują, że czekać warto.

Jeden z twórców Rainway, Andrew Sampson, opublikował na swoim Twitterze serię filmików pokazujących możliwości programu. Na przedstawionych materiałach możemy zobaczyć, jak wyglądają na Switchu takie tytuły, jak Overwatch, Batman: Arkham Knight oraz NieR:Automata.

Reklama

Twórcy programu chwalą się możliwością gry w najnowszą część Batmana w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Taki pokaz możliwości Rainwaya nastraja pozytywnie na premierę aplikacji i sprawia, że zaczynamy wierzyć, iż będzie to prawdziwa rewolucja. Z oceną jednak należy się wstrzymać, aż do momentu, w którym projekt osiągnie fazę końcową.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy