Reklama

Wiedźmin 3 - gracze pokochali mody inspirowane serialem

​Po premierze drugiego sezonu serialu można się było spodziewać inspirowanych nim modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jednak ich popularność zaskoczyła chyba nawet samych twórców.

W grudniu czytaliśmy o niesamowitych wynikach popularności drugiego sezonu serialu "Wiedźmin" od Netfliksa. W pierwszych trzech dniach od premiery oglądano go na całym świecie w sumie przez 142 miliony godzin. Co ciekawe, duży wzrost zainteresowania zaliczył przy okazji pierwszy sezon. W okresie 13-19 grudnia spędzono przy nim w sumie 49 milionów godzin. O wiele mniej czasu użytkownicy platformy spędzili w tym okresie z innymi produkcjami Netfliksa: trzeci sezon "Titans" to zaledwie 23 miliony godzin, trzeci sezon "Zagubionych w kosmosie" - 19 milionów godzin, a pierwszy sezon "Agentek z Tampa Bay" - nieco ponad 14 milionów.

Reklama

"Wiedźmin" od Netfliksa pomimo wszelkich kontrowersji bije rekordy popularności, a prace nad kolejnym sezonem już trwają. Zainteresowanie serialem podbiło także sławę, jaką cieszy się gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, a także opracowanych do niej modów. Na platformie NexusMods darmowe dodatki pozwalające na zmianę twarzy kluczowych postaci na facjaty serialowych aktorów zawędrowały na szczyt listy popularności.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Geralt, Yennefer i Ciri jak z serialu

Gracze bawiący się przy Wiedźmin 3: Dziki Gon w ostatnich trzydziestu dniach najchętniej pobierali mody zmieniające twarze Geralta oraz Yennefer. Za sprawą tych bezpłatnych dodatków główni bohaterowie gry mogą wyglądać niemal identycznie jak odtwórcy serialowych ról - Henry Cavill oraz Anya Chalotra. Jest też mod zmieniający twarzy Ciri na tę wzorowaną na grającej ją aktorce - Frei Allan - ale on nie cieszy się już tak dużym zainteresowaniem.

Czyżby graczom tak bardzo podobała się Ciri w wykonaniu CD Projekt RED? A może tak bardzo podobają się Geralt i Yennefer z "Wiedźmina" od Netfliksa? Co wy o tym sądzicie? Czy zmienilibyście twarze w grze na te serialowe? A może już to zrobiliście?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje