Wiedźmin 3: Fantastyczna kreacja Triss w nietypowej scenerii od zjawiskowej Rosjanki

​Bohaterowie sagi Wiedźmina należą do kategorii najchętniej odwzorowywanych postaci z całej popkultury. Tym razem piękna Rosjanka znana jako "Stormborncat" przebrała się za Triss Merigold z Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Cosplay to forma sztuki i artyzmu, oparta na przebieraniu się i wcielaniu w postaci fikcyjne, dobrze znane z szerokiej kultury - literatury, filmu czy gier wideo. Ludziom działającym w tej branży zależy na tym, by w jak najbardziej wiarygodny i szczegółowy sposób stworzyć wizerunek konkretnego bohatera.

Taką formą artyzmu zajmuje się wspomniana "Stormborncat" - Rosjanka, która na swoim koncie ma już dziesiątki, jeśli nie setki przebrań i cosplay’ów. Artystka przebierała się już m.in. za bohaterkę serialu "Gambit Królowej", postać z filmu "Rodzina Addamsów", Elsę z "Krainy Lodu" czy kilka tygodni temu - za Yennefer z sagi Wiedźmina.

Reklama

Teraz, zjawiskowa Rosjanka sięgnęła po raz kolejny po kultowego Wiedźmina, przebierając się tym razem za Triss Merigold. Dzieło, które udało się stworzyć jest owocem współpracy "Stormborncat" z fotografką Kristiną Borodkiną.

Cosplayerce idealnie udało się odwzorować wygląd Triss, podkreślając kasztanowe, połyskujące złotem włosy uzdolnionej czarodziejki z sagi. Oprócz tego, cała sceneria nasycona jest pikanterią i zmysłowością. Na opublikowanych zdjęciach znajduje się bardzo dużo szczegółów, które również potrafią przyciągnąć atencje odbiorcy.

Fotografie momentami można pomylić z poszczególnymi scenami wyciągniętymi w sposób klatkowy z gry Wiedźmin 3. "Na początku, przez pierwsze kilka sekund myślałem, że to wszystko jest grą" - słusznie zauważył jeden z użytkowników Reddit’a.

Uczciwie trzeba przyznać, że współpraca dwóch Rosjanek - artystki "Stormborncat" i fotografki Kristiny Borodkiny w rezultacie stworzyła coś naprawdę magicznego. Na zdjęciach brakuje tylko... Geralta z Rivii.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy