Reklama

Wiedźmin 3: Dziki Gon z szerokimi opcjami indywidualizacji

Na pewno widzieliście już blisko 40-minutowy gameplay z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, prawda? W jednym z wywiadów twórcy dorzucili do niego kilka ciekawych informacji dotyczących opcji indywidualizacji naszego bohatera.

Choć Geraltowi nie będzie można zmienić płci i ogólnego wyglądu, pojawi się mnóstwo żelastwa, które pozwoli dostosować herosa do potrzeb gracza. W rozmowie z serwisem VG247 Stan Just, producent artystyczny Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, wyjawił, że tym razem twórcy kładą ogromny nacisk na tzw. "kustomizację" bohatera.

W grze pojawi się mnóstwo pancerzy, broni i innych przedmiotów, w które będzie można wyposażyć Geralta - ma być ich znacznie więcej niż w dwójce. Ciekawie zapowiadają się zwłaszcza te pierwsze - oprócz standardowych zbroi pojawią się jeszcze specjalne. Ich zestawy przypisane będą do jednej z czterech szkół wiedźmińskich - wilka, kota, gryfa i żmii.

Reklama

Poza tym podzielone zostaną na cztery poziomy rozwoju, a kolejne odblokować będzie można tylko, gdy zdobyty zostanie pancerz poprzedniego levelu. Just obiecuje, że na najwyższym takie pancerze prezentować się będą "naprawdę imponująco". Warto więc będzie podejmować się licznych zadań pobocznych, by zebrać poszczególne części danych zestawów zbroi.

Całkiem jednak możliwe, że indywidualizacja bohatera na tym się nie zakończy. Twórcy nie wykluczają, że w grze będzie można zmienić w pewnym stopniu wygląd Geralta - Just przebąkuje coś o możliwości ścięcia słynnej kitki i zarostu Białego Wilka. Podkreśla jednak, że developerzy nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji w tej kwestii, choć "słyszą głosy fanów". A ci się tego domagają.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy