Reklama

Wiedźmin 3: Dziki Gon dopiero za rok?

Prawdopodobnie nawet CDPR nie zna jeszcze konkretnej daty premiery Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu, ale amerykańskiemu Amazonowi nie przeszkodziło to w zaktualizowaniu karty katalogowej gry o dzień, miesiąc i rok, kiedy powinniśmy się gry spodziewać.

Możliwe więc, że na kolejną część przygód Geralta przyjdzie nam poczekać jeszcze prawie dwanaście miesięcy... Karta produktu Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu w amerykańskim Amazonie została niedawno uzupełniona o pewną, drobną informację - konkretną datę premiery.

Wynika z niej, że jedna z najbardziej oczekiwanych polskich gier przyszłego roku pojawi się dopiero 30 września 2014. Nie wiadomo, na ile podana data jest wiarygodna - raczej nie należy się nią sugerować.

Z jednej strony sklepy pokroju Amazona dysponują tego typu informacjami znacznie wcześniej niż reszta świata, z drugiej - niewykluczone, że jest to tylko placeholder. Poza tym, premiera za rok wydaje się dosyć odległa - spodziewaliśmy się debiutu raczej w pierwszej połowie 2014.

Reklama

Chociaż, kto wie? Na razie pozostaje nam czekać na potwierdzenie (lub nie) tej informacji - dziwne wydaje się tylko to, że informacja o dacie premiery nie zniknęła ze sklepu w ciągu pięciu minut, jak to zwykle bywa.

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon | CD Projekt RED | Witcher 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje