Wiedźmin 3: Dziki Gon bez zawartości na wyłączność jednej platformy

Niby o tym wiedzieliśmy, niby to było do przewidzenia, ale dobrze, że to wyjaśniono.

Szefowie CD Projekt RED podkreślili, że nie zamierzają dodawać do Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu zawartości, która będzie na wyłączność jednej, konkretnej platformy. W często cytowanym ostatnio wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer jeden ze współzałożycieli CD Projekt RED, Marcin Iwiński, został zapytany o ewentualną współpracę z Sony lub Microsoftem w kwestii ewentualnej ekskluzywnej zawartości w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie. W końcu gra na ubiegłorocznym E3 została pokazana na konferencji giganta z Redmond.

"Traktujemy wszystkich graczy jednakowo. Nie dostarczymy zawartości na wyłączność żadnej z platform, ani nie opóźnimy premiery gry na którejś z nich, bo ktoś nam za to zapłacił. Byłoby to sprzeczne z wyznawanymi przez nas wartościami. Nie zrobimy tego. Co natomiast przygotowaliśmy w kwestii współpracy w zakresie marketingu, zobaczycie na E3" - zapewnia Iwiński.

Iwiński obiecał też, że na targach zaprezentowane zostaną bliżej niesprecyzowane funkcje sieciowe Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Nie, nie chodzi o multiplayer, którego nie będzie, a o coś innego (być może jakieś opcje społecznościowe). Szef CD Projekt RED zaznacza, że na razie jest za wcześnie, by o tym mówić.

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje