Reklama

Wiedźmin 3: Czy wydłużony czas oczekiwania na finalny produkt opłaci się graczom?

Chyba nikt nie zaprzeczy, że nowa odsłona polskiej serii RPG Wiedźmin zapowiada się na jedno z najważniejszych wydarzeń w historii branży gier. I nie mowa tu o zasięgu krajowym, lecz światowym!

Producent gry, studio CD Projekt RED, często nadmieniali przy rozmaitych okazjach, że ich nowatorski tytuł ma przekraczać granice pod względem możliwości wizualnych/technicznych.

W zasadzie to miało stanowić główny powód kolejnych przesunięć daty premiery gry. Jednak część graczy nie kryła żalu, niepokojąc się stanem długo oczekiwanego produktu.

Próbując złagodzić obawy potencjalnych konsumentów przedstawiciele CDP RED postanowili porozumieć się z fanami poprzez oficjalne forum gry. Przy wykorzystaniu serii odpowiedzi na istotne z punktu widzenia graczy pytań, twórcy gry starali się uspokoić, tłumacząc, że wszystkie działania podejmowane są z jednego powodu - chęci możliwie maksymalnego dopracowania swojego produktu.

Reklama

Jak będzie w rzeczywistości? Czy rodzimej firmie uda się wywołać u fanów marki tzw. opad szczęki? Przyglądając się publikowanym przez studio materiałom, jesteśmy przekonani, że osiągną swoje założenia bez większego problemu.

Zresztą sami zobaczcie - CDP RED opublikowało niedawno za pośrednictwem swojego profilu w serwisie Twitter kilka screenshotów z gry w rozdzielczości 4K. Obrazki znajdziecie w galerii obok lub tutaj.

Zaprezentowane screeny wyglądają obłędnie - powinny docenić je nawet osoby, które niespecjalnie lubują się w gatunku RPG. Nie możemy się już doczekać, kiedy wyruszymy w podróż, by móc podziwiać niesamowity świat wykreowany przez zespół CDP RED. Przypominamy, że premiera na wszystkie platformy (PC, PS4 i Xbox One) ma nastąpić 19 maja 2015 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje