Więcej znanych bohaterów trafia do kolekcji Sega Forever

​Dzisiaj do kolekcji SEGA Forever trafia Super Monkey Ball: Sakura Edition, gra zręcznościowa o małpce zamkniętej w kuli, która przetacza się przez kolejne zwariowane poziomy.

Wszystkie gry w kolekcji są dostępne do pobrania za darmo przez App Store i Google Play Store. W grze istnieje możliwość wyłączenia reklam na stałe za opłatą 2.29 euro.

Pierwsza wersja gry Monkey Ball pojawiła się w 2001 roku i wniosła do gatunku sporo świeżości dzięki mechanice kontroli planszy. W Super Monkey Ball: Sakura Edition gracze będą mieli okazję przeturlać się przez 125 poziomów podzielonych między sześć światów, a także wcielić się w jedną z czterech klasycznych postaci; AiAi, MeeMee, Baby albo GonGona. Z trzema mini-grami w trybie lokalnego multiplayera (czterema na tabletach), każdy znajdzie dla siebie możliwość żeby trochę powariować. Gra została oryginalnie stworzona przez Other Ocean i wydana po raz pierwszy na iPada w 2010 roku. Other Ocean znane jest z prac nad takimi tytułami jak Minecraft czy Mortal Kombat.

Reklama

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sega Forever

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy