Reklama

Wehikuł Czasu w Ale Folwark

​Uwaga! Od teraz w grze Ale Folwark użytkownicy będą mogli podróżować w czasie! Wszystko to dzięki nowej serii eventów pt. Wehikuł Czasu.

Na Folwarku pojawiła się osobliwa kobieta wraz ze swoim nietypowym asystentem, rozumnym... kotem Pysiem. Okazuje się, że jest to Julia Alset, wiktoriańska naukowczyni z przyszłości, która wraz ze swoim niesfornym kotem podróżuje w czasie. Jednak tym razem jej Wehikuł Czasu miał awarię i Julia wraz z kotem trafili przypadkiem na średniowieczne gospodarstwo gracza.

Nie dość, że Julia straciła swój Wehikuł Czasu i nie może wrócić do swojej epoki, to jeszcze jej kot ciągle ucieka! Naukowczyni będzie wdzięczna za odnalezienie i zaopiekowanie się Pysiem, ale przede wszystkim za pomóc w zbudowaniu nowego wehikułu czasu.

Reklama

W tym celu gracz będzie musiał wybudować na swoim folwarku Szyb Naftowy oraz Laboratorium dla Julii, a w zamian Julia skonstruuje urządzenia napędzane ropą z epoki wiktoriańskiej, takie jak: generatory energii czy silniki gaźnikowe! Dzięki przybyszom z przyszłości na Folwarku pojawi się ropa naftowa, która zmodernizuje gospodarstwo.

Niesamowity Wehikuł Czasu skonstruowany przez Julię zostanie na farmie, a dowodzący nim kot Pyś będzie przynosił ze swoich podróży w czasie cudowne wynalazki i przedmioty z innych epok. Od tej pory gracz będzie towarzyszył Pysiowi w jego wyprawach.

W wydarzeniu do wygrania atrakcyjne nagrody: diamenty, kot Pyś chodzący na dwóch łapach!

  • Nowe budynki: Wehikuł Czasu, Laboratorium, Szyb Naftowy
  • Nowe Postaci: Julia Alset (naukowczyni z epoki wiktoriańskiej) oraz jej asystent - inteligentny kot Pan Pyś.
  • Nowe plony: kocimiętka i herbata czarna.

Start: 1 lipiec (wydarzenie potrwa równo miesiąc, więc gracze mogą rozpocząć wykonywanie zadań w terminie późniejszym niż 1 lipiec). Darmowa gra Ale Folwark dostępna jest pod tym adresem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje